radomyshl.com Радомышль
 
22 лютого 2018
-

В амбулаторії м.Радомишль запрацювала медична інформаційна система реєстрації пацієнтів «Поліклініка без черг»

В амбулаторії м.Радомишль запрацювала медична інформаційна система реєстрації пацієнтів «Поліклініка без черг»

19 лютого у Радомишльському центрі первинної медико-санітарної допомоги почала працювати медична інформаційна система "Поліклініка без черг".

На даний час система "Поліклініка без черг" дає можливість користувачам зробити запис на прийом до лікаря педіатра та відвідати лікаря у зручний для них час згідно талона. Запис можна зробити як до свого лікаря, так і до будь-якого фахівця за потребою пацієнта.

Зареєструватися в режимі онлайн на прийом до лікаря можна через веб-ресурс: pb4.com.ua або (або «Поліклініка без черг»).

Веб-сайт має простий дизайн та інструкцію до користування. Для запису на прийом до лікаря слід обрати кнопку "Записатись до лікаря". Після цього, система пропонує користувачу ввести мобільний номер телефону, на який буде відправлено смс-повідомлення з кодом. Далі користувач заповнює свої персональні дані (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження) для створення персонального профілю пацієнта у системі. Після внесення персональних даних необхідно дати згоду на їх обробку для виконання Закону України "Про захист персональних даних" та натиснути кнопку "Добре".

Після проходження процедури у реєстратурі медичного закладу пацієнту будуть доступні кнопки для запису "Запис у лікарню" та "Виклик додому", що дасть змогу пацієнту швидко записуватися до свого лікаря.

Після того, як користувач обере лікаря, послугу, яку він повинен надати та час прийому, система генерує талон з номером для друку. Для додаткової зручності система надсилає створений талон з номером в смс на вказаний номер телефону.

А для тих, в кого відсутній інтернет, є можливість записатись на прийом до лікаря педіатра через реєстратуру та отримати талон із зазначенням часу прийому.

Заступник головного лікаря з МОН (медичного обслуговування населення)

Гальченко Олена Петрівна


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.