radomyshl.com Радомышль
 
17 березня 2018
-

Прокуратура проінформувала депутатський корпус районної ради про результати діяльності у Радомишльському районі

Прокуратура проінформувала депутатський корпус районної ради про результати діяльності у Радомишльському р-ні

Керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури на сесії Радомишльської районної ради, яка відбулась 01.03.2018 проінформовано депутатський корпус про результати діяльності територіальної одиниці Коростишівської місцевої прокуратури у Радомишльському районі упродовж 2017 року.

Зазначено, що упродовж 2017 рокузареєстровано 798 кримінальних правопорушень, з них направлено до суду 147 кримінальні провадження та закрито у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення 346 проваджень.

Під час підтримання державного обвинувачення, судами винесено 106 обвинувальних вироків, якими засуджено 129 осіб за вчинення кримінальних правопорушень.

Коростишівською місцевою прокуратурою у 2017 року проведено 2 координаційні наради, на них обговорено питання протидії злочинності у районах, забезпечення правопорядку, наголошено на допущених недоліках та прорахунках, розроблено спільні заходи до посилення цієї роботи.

Протягом 2017 року Коростишівською місцевою прокуратурою розглянуто 83 звернення, на особистому прийомі прийнято 13 осіб.

Упродовж минулого року Коростишівською місцевою прокуратурою у Радомишльському районі, з метою захисту та реального поновлення порушених прав у інтересах держави, заявлено 7 позовів. Зокрема, протягом 2017 року до Господарського суду Житомирської області пред’явлено 6 позовів про стягнення заборгованості по орендній платі за землю на загальну суму473 тис. грн. Також, Коростишівською місцевою прокуратурою пред’явлено до Господарського суду Житомирської області позов про стягнення шкоди, заподіяної природному середовищу в інтересах Забілоцької сільської ради Радомишльського району на загальну суму 96 000 гривень. На разу позовна заява перебуває на розгляді суду.

Питання захисту порушених інтересів держави в особі органів державної влади та місцевого самоврядування є одним з пріоритетів у діяльності Коростишівської місцевої прокуратури.

Заступник керівника

Коростишівської місцевої прокуратури

Т.І.Пургін


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.