radomyshl.com Радомышль
 
17 березня 2018
-

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОН - КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА ТИЖНЯ

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОН - КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА ТИЖНЯ

04.03.2018 до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області з лінії «102» надійшло телефонне повідомлення від жительки м. Радомишль про те, що 04.03.2018 року під час відпочинку в кафе-барі «Десятка» в с. Мала Рача вона виявила відсутність своєї куртки.

Проведеними оперативно розшуковими заходами встановлено, що 04.03.2018 року близько 01.00 год., невідома особа, в кафе-барі «Десятка», що розташований в с. Мала Рача Радомишльського району, скориставшись неуважністю заявниці, шляхом вільного доступу, таємно викрала жіночу куртку-пуховик тигрової окраски, яка висіла на вішалці.

Сума збитків встановлюється.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.1 ст. 185 КК України.


04.03.2018 на перехресті вулиць Ковпака та Центральній в с. Біла Криниця, Радомишльського району працівниками поліції Радомишльського ВП були зупинені місцеві жителі, у яких було виявлено два прозорі поліетиленові згортки з порошкоподібною сумішшю білого кольору, зовні схожою на наркотичний засіб амфетамін, вагою близько 5 гр. У внутрішній кишені куртки одного з них виявлено одноразовий використаний шприц ємкістю 20 мл. та використану голку.

Вищевказані речовини та засоби вилучені до Радомишльського ВП для подальшого направлення на експертизу до НДЕКЦ ГУНП в Житомирській області.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч. 1 ст. 309 КК України.


03.03.2018 до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області з письмовою заявою звернулась жителька м. Радомишль про те, що 02.03.2018 року вона виявила відсутність гаманця, в якому знаходились грошові кошти та банківські картки.

Проведеними заходами встановлено, що 02.03.2018 року близько 18:00 год. заявниця повернулась додому та при огляді своєї жіночої сумки виявила відсутність гаманця, в якому знаходились грошові кошти в сумі 100 грн. та 2 банківські картки. Останній раз гаманець заявниця виймала того ж дня близько 16.00 год., перебуваючи в відділенні АБ «Укргазбанк» в м. Радомишль, де хотіла зняти кошти з однієї із карток.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.1 ст. 185 КК України.


01.03.2018 до чергової частин Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшла заява від жителя м. Радомишль про те, що з батьківського будинку, розташованого в с. Верлок Радомишльського р-ну, скоєно крадіжку майна.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановлено, що в період часу з 07.01.2018 року по 21.01.2018 року, невідома особа, з батьківського будинку заявника, розташованого в с. Верлок, Радомишльського р-ну, шляхом пошкодження вхідних дверей будинку, проникла в середину, звідки таємно викрала близько 100 кг. пшениці, яка була розсипана по мішках, та бензомотокосилку білоруського виробництва, марку якої заявник не пам’ятає.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.