radomyshl.com Радомышль
 
25 березня 2018
-

Рятувальники посилили протипожежний контроль в районі, де від опіків полум’ям загинула дитина. + ФОТО

Рятувальники посилили протипожежний контроль в районі, де від опіків полум’ям загинула дитина

13 березня в рамках довготривалої акції «Увага – опалювальний сезон!» фахівці ДСНС спільно із представниками районної освіти, соціальними працівниками, журналістами та поліцейськими провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору на території Верлоцького старостинського округу Радомишльської об’єднаної територіальної громади.

Про це повідомляє провідний інспектор Радомишльського РС лейтенант служби цивільного захисту Стеценко В.Ю.

Проведення заходу, перш за все, спричинене трагічною пожежею, що призвела до травмування 11-річного хлопчика. Дитина внаслідок загоряння отримала близько 60 % опіків тіла. Майже 2 тижні лікарі боролися за життя малюка, однак ураження виявились занадто серйозними і він помер.

Під час спільного брифінгу для засобів масової інформації інспектор Радомишльського районного сектору Віталій Стеценко та виконуючий обов’язки старости Верлоцького старостинського округу Олександр Кобилинський наголосили на необхідності спільної боротьби з пожежами в оселях.

Відпрацьовуючи житловий сектор, фахівці ДСНС з дозволу господарів оглядали стан печей, електро- та газових приладів, надавали поради по безпечному їх використанню.

У місцевій школі рятувальники познайомили учнів з небезпекою, що чатує навесні. Фахівці ДСНС закликали не спалювати сухостій після найближчого потепління та вчасно чистити комин. Також рятувальники зупинились на проблематиці виявлення вибухонебезпечних предметів, а також виходу населення та тонку кригу.

Рятувальники посилили протипожежний контроль в районі, де від опіків полум’ям загинула дитинаРятувальники посилили протипожежний контроль в районі, де від опіків полум’ям загинула дитинаРятувальники посилили протипожежний контроль в районі, де від опіків полум’ям загинула дитинаРятувальники посилили протипожежний контроль в районі, де від опіків полум’ям загинула дитинаРятувальники посилили протипожежний контроль в районі, де від опіків полум’ям загинула дитина

Джерело: Радомишлська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.