radomyshl.com Радомышль
 
26 березня 2018
-

ЯКІСТЬ ВОДИ У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ — ОДНА З НАЙГІРШИХ В ОБЛАСТІ

ЯКІСТЬ ВОДИ У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ — ОДНА З НАЙГІРШИХ В ОБЛАСТІ

У 13-ти районах Житомирщини із 23-х вода із системи централізованого водопостачання не відповідає нормам за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України.

«Найгірша якість води централізованого водопостачання за санітарно-хімічними показниками в Попільнянському, Ружинському, Лугинському, Радомишльському, Новоград-Волинському, Баранівському, Пулинському, Овруцькому, Народицькому, Чуднівському, Любарському районах. За мікробіологічними – в Новоград-Волинському, Пулинському, Народицькому, Чуднівському, Любарському, Романівському районах», - йдеться у повідомленні.

За інформацією лабораторного центру, лише 30% жителів області забезпечені централізованим водопостачанням, а решта – споживають воду із колодязів та локальних свердловин, які здебільшого мають незадовільний санітарно-технічний стан.

Особливе занепокоєння викликає забруднення нітратами води з децентралізованих джерел. За оцінками фахівців, вміст нітратів у питній воді в деяких населених пунктах області перевищує гранично допустимі концентрації в 1,5-4 рази.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.