radomyshl.com Радомышль
 
29 березня 2018
-

ПРОВЕДЕНО ЗАХІД ПО ПРОФІЛАКТИЦІ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК

ПРОВЕДЕНО ЗАХІД ПО ПРОФІЛАКТИЦІ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК 

Радомишльським РВ з питань пробації спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із суб’єктами пробації проведено захід по профілактиці шкідливих звичок.

19.03.2018 начальником Радомишльського районного відділу з питань пробації підполковником внутрішньої служби Т.В. Нестерчук спільно з начальником відділу Радомишльського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жиличом М.Б. з суб’єктами пробації був проведений захід на тему «Шкідливі звички, чи життя в своє задоволення».

Захід проводився у формі бесіди під час якої спілкувалися з кожним суб’єктом пробації індивідуально, щоб не соромлячись кожен з присутніх зміг розказати про свої шкідливі звички та проаналізувати як вони впливають на поведінку та здоров’я кожного з них. Метою заходу була пропаганда здорового способу життя та профілактика шкідливих звичок. Мирослав Богданович переконував та застерігав клієнтів пробації від вживання алкогольних напоїв, тютюну та наркотиків. В ході заходу обговорювалися такі питання: «У чому сенс вашого життя?», «Алкоголізм, наркоманія та тютюнопаління – це шкідливі звички чи хвороба?», «Чи можна жити у своє задоволення, не порушуючи норм моралі», «Вплив алкоголізму на організм людини».

Під час бесіди було зауважено, що поширення шкідливих звичок не лише згубно позначається на здоров’ї людини, а й стає причиною скоєння ними протиправних вчинків, деструктивної поведінки та хибного способу життя взагалі. Відтак, всебічне сприяння розвитку позитивних якостей особистості, стимулювання їх до здорового способу життя, інформаційна підтримка мають на меті протидіяти поширенню шкідливих звичок і залежностей, аморальним і протиправним проявам, сприяти формуванню соціально активної та правосвідомої моделі поведінки суб’єктів пробації.

Начальник Радомишльського РВ з питань пробації Т. Нестерчук

 


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.