radomyshl.com Радомышль
 
11 квітня 2018
-

Начальник Радомишльського РВ з питань пробації взяла участь в міжвідомчій нараді у Коростишівській прокуратурі

Начальник Радомишльського РВ з питань пробації взяла участь в міжвідомчій нараді, яка відбулася в Коростишівській місцевій прокуратурі

29 березня 2018 в Коростишівській місцевій прокуратурі відбулася міжвідомча нарада, яку проводив заступник керівника Коростишівської місцевої прокуратури Т.І. Пургін. з порядком денним: «Про стан запобігання дитячої злочинності, причини та умови, що сприяли вчиненню кримінальних правопорушень неповнолітніми упродовж 2017 та 3 місяці 2018 року».

В обговоренні даного питання взяли участь начальник Радомишльського районного відділу з питань пробації підполковник внутрішньої служби Т.В.

Нестерчук, заступник начальника-керівник патрульної поліції Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУ НП в Житомирській області майор поліції О.В. Кириченко, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУ НП в Житомирській області ст. лейтенант поліції О.С. Осадча, начальник служби у справах дітей Радомишльської РДА А.В. Зубленко. Під час наради були обговоренні основні причини та умови, що сприяли вчиненню кримінальних правопорушень неповнолітніми упродовж 2017 та 3 місяці 2018 року. По даному питанню всі присутні висловили свої пропозиції та всіма службами було запропоновано та узгоджено план спільних заходів, спрямованих на запобігання та профілактику злочинності.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.