radomyshl.com Радомышль
 
25 квітня 2018
-

Прокурор Житомирщини Любомир Війтович на особистому прийомі у Радомишлі вислухав наболілі проблеми заявників

Прокурор Житомирщини Любомир Війтович на особистому прийомі у Радомишлі вислухав наболілі проблеми заявників

Прокуратура Житомирської області продовжує забезпечувати виконання вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» щодо здійснення керівництвом прокуратури області виїзних прийомів громадян.

Зокрема, у п’ятницю, 20 квітня 2018 року, прокурор Житомирської області Любомир Війтович здійснив виїзний особистий прийом жителів міста Радомишль та Радомишльського району, які підпадають під юрисдикцію Коростишівської місцевої прокуратури.

На прийом до керівника обласного відомства звернувся депутат Радомишльської об’єднаної територіальної громади, який поскаржився на бездіяльність, на його думку, Головного управління Держгеокадастру та Державної екологічної інспекції області. Він, зокрема, розповів, що місцевий житель поблизу сіл Нова Юріївка та Глиниця самовільно, не маючи відповідних дозволів та затвердженої технічної документації, насипавши земляні дамби, обладнав чотири водойми у межах прибережної смуги р. Мика (притока р. Тетерів, басейн р.Дніпро).

Також до прокурора області звернулася місцева жителька зі скаргою щодо порушення прав на медичне забезпечення та побутові умови пацієнтів, які перебувають у Радомишльському психоневрологічному інтернаті.

Звернення пенсіонерки, жительки м. Радомишль стосувалося неналежного, на її думку, досудового розслідування кримінального провадження та незаконного притягнення до кримінальної відповідальності її чоловіка, справу якого наразі розглядає суд.

Вислухавши заявників, прокурор області дав доручення керівнику Коростишівської місцевої прокуратури вивчити порушені проблеми та вжити відповідних заходів прокурорського реагування. З окремих питань громадянам роз’яснено вимоги чинного законодавства.

Підсумовуючи результати особистого прийому громадян, прокурор області зауважив, що виїзні прийоми – важливий аспект прокурорської діяльності. «Під час прийому за місцем проживання громадян та безпосереднього спілкування із місцевими жителями не лише сприяєш вирішенню у законній площині наболілих проблем, а заодно знайомишся з іншими проблемними питаннями регіону, що допомагає володіти ситуацією та бути обізнаним, як кажуть, із перших вуст», - додав Любомир Війтович.

Прес-служба прокуратури Житомирської області


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.