radomyshl.com Радомышль
 
31 березня 2011
-

Обмеження руху транспорту в базарні дні

Обмеження руху транспорту в базарні дніОбмеження руху транспорту в базарні дні.
Місьвиконком розглянув питання безпеки руху в базарні дні по вулиці Котовського на відрізку між вулицями Шевченка та Перемоги.

Пропозицію районої комісії з безпеки руху там було запроваджено у дні, години роботи кооперативного ринку в середу, п’ятницю та неділю односторонній рух транспорту лише від вулиці Шевченка.

Це викликало невдоволення ряду водіїв, учасників дорожнього руху через незручності проїзду у потрібному напрямку, одночасно схвально сприйняли таке рішення пішоходи бо зменшилась загроза потрапити під колеса автомобіля.

Від так Місьвиконком погодився з ціми пропозиціями і обмежив рух транспорту на цьому небезпечному відрізку шляху.

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • полный бред!!! пешеходам по сторонам надо смотреть!!!!
 • b]Анонимb]

  То как ведут себя местные \"водилы\" и таксисты - пешеходам вообще нужно учится летать, а еще жаль что открыли проезд через центр возле церкви, теперь и там ходишь напрягая булки \"не собьет ли тебя кто\"
 • b]КОКОb]
  згоден про переізд біля церкви
  Шановна адміністрація сайту, будьласка зробіть статтю про цей переізд, можливо влада якось зреагує на це, хоч я впевненний що й влада сама іздить там
  b]tstb]
 • Мені як водію таке рішення не подобається, приїхавши на базар доводиться назад обїжджати з іншої сторони (не знаю назву тієї вулиці) але по неймовірно величезних ямах, якби хоч нормальна дорога була, то ще якось терпів би , а так без ненормативної лексики я тією дорогою не їжджу.
  А пішоходи якби мали трохи совісті все булоб гаразд, а то при наявності огороженого тротуару, обов\'язково знайдуться унікали які будуть іти по проїжджій частині в три чотири ряди...
 • Ф Киеве по рынкам не хожу- куда приятней заехать в большой супермаркет, рядом с которым огромная бесплатная стоянка для клиентов, нет заморочек с односторонним движением и в помещении и зимой и летом постоянная комфортная температура, с неба не капает, под ногами нету луж, везде охрана и нет карманников. У радомышльского базарчика из приведенных выше положительных качеств только отсутствие карманников, поскольку город маленький и все друг друга знают. И основная проблема улицы Котовского в базарные дни не машины в два ряда, а огромные ямы на проезжей части, и иногда неорганизованная торговля на пешеходных тротуарах, вот тогда и приходится выходить на проезжую часть. А проблема города- в том, что на выборах и выбирать не из кого.
 • Шановні депутати та представники Радомишльського ДАІ Ви краще зробіть дороги та місця для парковки, пішохідні тротуари, лежачих поліцейських, а то зібралась купка, послухала Миколу, і всі погодились, навіть не подумали про жителів Хіба не зрозуміло що пан Микола збирається у базарні дні теж займатися бізнесом :::
 • а по-закому мають встановити спочатку тимчасовий знак, щоб у водіїв був час звикнути до нового руху в тих місцях
  а так вони просто заробляють гроші я хз, чи вони ЗП отримують офіційну чи ні
 • Переїзд біля церкви вже зактритий
 • Kewl you should come up with that. Exclelent!
Переїзд біля церкви вже зактритий
Цитата  |   | 
26 квітня 2011 11:47
-->