radomyshl.com Радомышль
 
08 грудня 2008
-

Радомишльська ялинка на Майдані Незалежності

Радомишльська ялинка на Майдані Незалежності Вже традицією стало ставити на головному майдані країни ялинку з нашого рідного Радомишля. Це звісно дуже тішить радомишлян, так як це свідчить про те що в Радомишлі найгарніші головні атрибути Нового Року.
Ялинка столиці обійдется в 1,2 мільйони гривень, за ці гроші її освітять 5-кілометровою гірляндою зі світлодіодних лампочок, пише газета Сьогодні.
Ці лампочки мигатимуть і переливатимуться під управлінням спеціально створеної комп'ютерної програми, що розробили до свята, завдяки їй буде створюватися ефект дерева, що обертається.
Прикрасять зелену красуню м'якими та пластиковими іграшками - сотнею куль, зірками, сніжинками, лисичками, зайцями та символами наступаючого року - 40 бичками.
Стало відомо, що дві перші партії "ялинкових частин" з Житомира та Радомишля вже привезли в Київ, але починати монтаж фахівці не можуть - потрібно оформити спеціальні дозволи на в'їзд спецтехніки на Хрещатик і Майдан.
Почати монтаж мають намір 8 грудня із самого ранку. Охороняти ялинку будуть 16 пожежних і міліція.
Крім того, у столичній мерії вирішили, як святкуватиметься Новий рік. Від традиційного концерту вітчизняних зірок відмовилися - через фінансову кризу. Влаштують етно-новий рік та продемонструють святкові традиції з різних куточків країни. На сцені, яку почнуть монтувати 19 числа, виступлять народні колективи. Також поруч зі сценою встановлять величезний екран.
За матеріалом: Сегодня


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • з моїх розсудів скоро столиця буде радомишлян у знак пошани за ялинки катати по своїх просторах на найдорожчому транспорті (н.а.ш.а.р.к.а)
  • боюсь что-бы в будущем они не поставили памятник Радомышльскому лесу.... посмертно... belay
  • My Webpage Елка на площаде
  • Все що саме здивувало мене в статті, якщо грошей на виступ немає для зірок, то всі диркі затикають народом.... просто цікаво хтось, шось виділив на приїзд до столиці етно-гуртів, чи їм просто сказали, що це честь виступити біля головної ялинки країни recourse Просто людей наших жалко, якіх кожного дня експлуатують, а вони цього не розумыють... crying wassat
  • Радомышль кругом!!!
Информация
Посетители, находящиеся в группе Туристи, не могут оставлять комментарии к данной публикации.