У РАДОМИШЛІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ. + ФОТО

У РАДОМИШЛІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ. + ФОТО

День молоді в Україні – це знаменна дата не тільки для молодих людей, а й слушна нагода для всіх задуматися про те, як же максимально реалізувати себе для благополуччя своєї сім’ї, суспільства, держави.

24 червня 2018 року у Радомишльському міському парку відбулося святкування Дня молоді. Організатори підготували оригінальну концертну програму, розважальні заходи. Працювали атракціони та виїзна торгівля.

З вітальним словом до радомишлян та гостей Радомишльщини звернулись голова районної державної адміністрації Світлана Ковальчук та голова районної ради Олександр Потієнко. Вони щиро привітали всіх присутніх з «наймолодшим» святом сучасної України – Днем молоді та нагородили пам’ятними подарунками найактивніші громадські організації району – молодіжну громадську організацію «Професійних видів єдиноборств» (керівник Сергій Дзюба) та молодіжний хореографічний танцювальний колектив «Імпульс».

Створювали веселий і святковий настрій молодіжні гурти радомишльщини , хореографічні колективи та юні таланти. Веселим і захоплюючим було розважальне шоу «Хто зверху». Свої таланти могли показати радомишляни у грі «Караоке», різноманітних конкурсах та розвагах.

Завершилося свято молодіжною дискотекою.

У РАДОМИШЛІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ. + ФОТО

Джерело: Радомишльська міська рада