radomyshl.com Радомышль
 
20 липня 2018
-

21 ЛИПНЯ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АВТО ЄВРО СИЛА" ЗАПРОШУЄ РАДОМИШЛЯН НА ЗУСТРІЧ

21 ЛИПНЯ ГО "АВТО ЄВРО СИЛА" ЗАПРОШУЄ РАДОМИШЛЯН НА ЗУСТРІЧ 

Сьогодні на українських дорогах все частіше можна зустріти авто на іноземній реєстрації, але це зовсім не означає, що за кермом знаходиться іноземець. Ні для кого не новина, що для того щоб придбати авто за кордоном, не потрібно пів життя відкладати на нього кошти. Тому, кожного турбує питання - чому ми маємо платити за авто втричі більше ніж жителі інших Європейських країн?

Всеукраїнська Організація "Авто Євро Сила" не тільки завжди готова стати на захист прав автовласника та надати відповідну юридичну допомогу, але й добитись на законодавчому рівні зниження розмитнення на рівні європейських ставок для всіх, без винятку, громадян України!

Також існує не менш важлива проблема - дорожнє покриття в Україні.Тому наша організація всіма силами намагається домогтись хочаб її часткового ремонту. 

Попри це, медична громадська організація Infection Control in Ukraine/ Інфекційний контроль в Україні розпочинає співробітництво з нами. В свою чергу Громадська Організація "Авто Євро Сила Радомишль/Малин" допомогає Потіївській школі-інтернату. Завозимо одяг та миючі засоби для дітей, але це зовсім мала крапля від тої кількості, яку потребує школа. Фіналом однієї зустрічі був матч з футболу між представниками організації і вихованцями інтернату. Отож і надалі будемо допомогати, адже разом ми сила.

Нам потрібна ваша допомога та підтримка!!! Тому запрошуємо всіх небайдужих до нас на зустріч. м.Радомишль біля пям’ятника Т.Г.Шевченка 21.07.2018р о 19 00. Будемо обговорювати важливі питання і просто ділитись думками. 

Для тих хто не зможе приїхати, але бажає приєднатись дзвоніть 38(096) 480-34-48 Руслан.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.