radomyshl.com Радомышль
 
20 липня 2018
-

РАДОМИШЛЬСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОВОДЯТЬ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ СЕРЕД ВОДІЇВ СКУТЕРІВ

РАДОМИШЛЬСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОВОДЯТЬ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ СЕРЕД ВОДІЇВ СКУТЕРІВ

Радомишльське відділення поліції повідомляє, що у період з 16 липня по 16 серпня 2018 року на території Житомирської області проводяться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мопед» спрямовані на виявлення та затримання викрадених мототранспортних засобів, документування фактів порушення правил дорожнього руху водіями мототранспорту.

Радомишльське відділення поліції просить водіїв мотоциклів, мопедів та скутерів не забувати про те, що вони є повноцінними учасниками дорожнього руху та зобов’язані дотримуватись правил дорожнього руху.

Із початком тепла на вулиці виїхала велика кількість всілякої двоколісної техніки – мотоциклів, мопедів та скутерів. Нажаль багато учасників транспортних засобів забувають про те, що вони є повноцінними учасниками дорожнього руху і зобов’язані дотримуватись правил.

«Особливу тривогу викликає і та обставина, що вищевказаним транспортом часто керують діти, якім не виповнилося 16 років, що заборонено правилами. Однак самі діти та їх батьки часто ігнорують цю вимогу, чомусь важчаючи, що ці транспортні засоби є іграшками.

Крім того, часто цим видом транспорту керують без будь-яких документів, або примудряються підробляти їх, не рідко на дорогах експлуатуються викрадені мотоцикли та скутери.

Хотілося б нагадати, що на даний момент в Україні, що до осіб, які керують транспортним засобом без документів, передбачені штрафні санкції.

Радомишльське відділення поліції


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.