radomyshl.com Радомышль
 
26 липня 2018
-

ПРАВООХОРОНЦІ ВЗЯЛИСЯ ПЕРЕВІРЯТИ ПЕРЕВІЗНИКІВ РАДОМИШЛЬЩИНИ

ПРАВООХОРОНЦІ ВЗЯЛИСЯ ПЕРЕВІРЯТИ ПЕРЕВІЗНИКІВ РАДОМИШЛЬЩИНИ

Працівники Радомишльського відділення поліції перевіряють технічний стан транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів.

З метою посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, недопущення подальшого збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод та тяжкості їх наслідків, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень та дотримання законодавства в зазначеній сфері, а також у зв’язку зі зростанням кількості ДТП з тяжкими наслідками та постраждалими за участю пасажирського транспорту, в період з 23 липня 2018 року до особливого розпорядження на території держави провести комплекс цільових заходів під умовною назвою « ПЕРЕВІЗНИК», спрямованих на профілактику аварійності, дотримання водіями вимог Правил дорожнього руху, та Правил перевезення пасажирів.

Патрульні проведуть ряд профілактичних заходів, націлених на виявлення порушень у сфері безпеки дорожнього руху та пасажирських перевезень, перевірятимуть технічний стан транспортних засобів, наявність і справність аварійних виходів, розташування місць для сидіння, наявність та справність вогнегасників, комплектність аптечок.

ПРАВООХОРОНЦІ ВЗЯЛИСЯ ПЕРЕВІРЯТИ ПЕРЕВІЗНИКІВ РАДОМИШЛЬЩИНИ

Також поліцейські контролюватимуть зберігання транспортних засобів за визначеним місцем їх стоянки, організацію передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення медичного огляду водіїв.

Такі заходи посилять контроль за безпекою дорожнього руху та запобігатимуть виникненню надзвичайних подій під час пасажирських перевезень.

У разі виявлення порушень норм у сфері пасажирських перевезень правопорушників патрульні притягуватимуть до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, 20 липня унаслідок ДТП на трасі Київ – Чоп на Житомирщині загинули 10 людей та ще 10 травмовано.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.