radomyshl.com Радомышль
 
12 квітня 2011
-

Віталій Журавський повертається у наш район

Віталій Журавський повертається у наш районВіталій Журавський повертається у наш район. Фото.
У 1998 році мешканці нашого району під час виборів до Верховної Ради України серед багатьох претендентів віддали перевагу Віталію Журавському.
Довіривши депутатство у вищому законодавчому органі країни виборці району не помилилися як у людині так і у фахівцю.

Кому ж, як не Віталію Станіславовичу- українському правознавцю і політичному діячу, кандидату філософських наук, доктору філософських наук, доктору юридичних наук, академіку було творити закони, турбуватися про долю своїх виборців.

За чотири роки депутатства В.Журавський залишив у районі добру пам'ять про себе своїми благодійними справами, турботою про медицину, культуру, освіту. Навряд чи знайдеться установа, чи колектив якоїсь галузі де він не побував би на зустрічі з працівниками або ж не допоміг матеріально. Медичне обладнання, комп’ютери, холодильники, музичні інструменти. Хіба все перерахуєш? Але головне –людяність, яка притаманна йому у стосунках з людьми. Допомога у лікуванні, навчанні, правовий захист радомишлян – це лише дещиця з його добрих справ. Пригадую переповнений сесійний зал міської ради весною 2002 року. Віталій Станіславович особисто вручив значну матеріальну допомогу п’ятнадцятьом вуличним комітетам для проведення газифікації міських вулиць. У той час люди мали справжнього свого депутата, могли прийти на зустріч з ним, розповісти свої біди, попросити допомоги, захисту…

Проте після завершення наступних виборів до Верховної Ради у 2002 році, як грім з ясного неба впала звістка про те, що наш район віддав перевагу А.Писаренку – штангісту. Подейкують, що дехто з тодішнього керівництва району був попередньо особисто і непогано заохочений . Ставку зробили на голів сільськогосподарських підприємств, які перебували у бензиново-соляровій скруті перед весняною посівною. Їм пообіцяли безкоштовне пальне в обмін на голоси. Селяни дружньо проголосували. Однак гроші за те пальне з них « вибили» вже через декілька місяців. А у кого готівки не було то відшкодували худобою.

Проти В.Журавського застосовували тоді різні брудні виборчі технології. Була спроба у виборчому списку поставити поруч двох кандидатів у народні депутати з однаковим прізвищем Журавський щоб збити виборців з пантелику. Супротивники Віталія Станіславовича відшукали таку людину у нашому місті і зареєстрували її кандидатом у народні депутати. Щоправда, зрозумівши у яку аферу його втягують клонувальники той потім зняв свою кандидатуру з виборів.

З того часу пройшло дев’ять років. Радомишляни забули про зустрічі з депутатами, бо ті забули про них. Без перебільшення скажу, що більшість швидко зрозуміла, що попалися того разу на гачок з наживкою. Думаю що це стане великою засторогою перед майбутніми виборами, щоб не наступити на нові граблі.

Всі ці роки В.Журавського у районі згадують як приклад справжнього народного депутата, який ніколи не став би на стежку сучасних «кнопкодавів». Тим часом Віталій Станіславович, перебуваючи на посадах Державного секретаря, Першого заступника Міністра освіти не мав образи, допомагав багатьом нашим землякам і не забував про район.

І ось тепер вже у якості Радника Президента України він за власні кошти 2 квітня організував поїздку міських школярів та відвідування музею космонавтики імені С.Корольова у місті Житомирі. Дітлахи чи не вперше побачили справжні космічні ракети, супутники, капсули у яких спускалися космонавти, їх одяг, особисті речі.

Віталій Журавський повертається у наш районВіталій Журавський повертається у наш районХвилююча подія, враження від побаченого та розповідей досвідчених екскурсоводів, як і сама зустріч з відомим політиком, державним діячем і чуйною людиною В.Журавським закарбується у їх пам’яті ще одним, але вже здійсненим епізодом їх дитячих мрій.

P.S.
Як стало відомо сьогодні учениця восьмого класу міської гімназії Карина Кириченко стала лауреатом другої премії конкурсу, який Фонд Віталія Журавського до 50-річчя освоєння космосу провів серед учнів шкіл нашого району. Роботи наших учнів визначало журі до складу якого входили кваліфіковані педагоги української та російської мови м.Києва.
Церемонія нагородження та вручення призів відбудеться у столиці у Національному палаці мистецтв «Україна» під час проведення шостого Міжнародного телевізійного фестивалю – конкурсу під гаслом « Від нас до зірок – лише крок» 17 квітня цього року. На фестиваль та церемонію нагородження за кошти Фонду запрошені Карина та її батьки. Переможців будуть вітати та нагороджувати особисто Віталій Журавський та його племінниця « Міс Україна – 2008» Ірина.

В.КАПРАНЧУК депутат районної ради для «Порталу Радомишль» 12 квітня 2011 р.

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • И смех, и грех! Более заказной статьи я еще не встречала!
 • Перед тим, як в голову прийде думка будь-кого обзивати, подумай двічі Що подумають про тебе і чи мають твої слова підґрунтя Якщо так - пропонуй аргументи А бидлом можна кого хочеш обзивати, надіючись на підтримку мас, які-то не дуже й хочуть думати Їм аби показати ворога для цькування
  І знаєш, в мене двір чистий, хата в порядку Дорогу рівняю сам, з лопатою, сміття вивожу на наш смітник за містом по бездоріжжі Ходжу в нашу лікарню Я бачу проблеми, а ти, очевидно сліпий
 • Быдло только и умеет сидеть в своей конуре и разводить базар, а не самому брать всё в свои руки и добыватса успехов
 • Це ти про себе Чи може я щось не вірно пишу
 • Шановні відвідувачі, будь ласка, дотримуйтесь правил етики. Коментарі які будуть носити відверті образи видаляються.
 • Олександр Козіянчук,
  Не только про себя, но и про тебя!
 • Віталій Журавський повернувся !! І Вам не соромно Де ви були останні 9 років ! З 2002 року коли Вас не обрали радомишляни , Ви добрались до посади заступника міського голови міста Києва Були у Черновецького ! Який себе зганьбив ! А ви дали інтервю , що на роботу в Київраду їздите не на службовому авто ,а на власному за 100 тисяч доларів , мерседесі ! Вас запитали ,де такі гроші , а ви у відповідь - Отримую надбавку до зарплати в 5 % !! НУ НЕ СМІШНО , А ГРІШНО ВАМ ТАКЕ НА ВСЮ КРАЇНУ БАЛАКАТИ МИ Ж НЕ ЛОХІ ВИ РАДНИК ПРЕЗИДЕНТА ! ЩО РАДИТЕ , ПРОДОЖИТИ ПЕНСІЙНИЙ ВІК, ЧИ РУЙНУВАТИ ПАМЯТНИКИ КУЛЬТУРИ В КИЄВІ ЧИ ВИ НАДАЄТЕ ЮРКОСУЛЬТАЦІЇ ПРЕЗИДЕНТУ ЧОМУ Ж ТАК ГІРКО НАМ ЖИТИ
Шановні відвідувачі, будь ласка, дотримуйтесь правил етики. Коментарі які будуть носити відверті образи видаляються.
Цитата  |   | 
15 квітня 2011 08:53
-->