radomyshl.com Радомышль
 
20 серпня 2018
-

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

06.08.2018 Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області була організована зустріч суб’єктам пробації із заступником начальника відділу Радомишльського бюро безоплатної правової допомоги Тамарою Флейшер.

Під час заходу суб’єктам пробації доведено інформацію про існування системи безоплатної вторинної правової допомоги. Ознайомлено з основними напрямками роботи бюро та послугами, які надають їх працівники. Тамара Михайлівна детально розказала хто може звертатися за допомогою у вирішенні юридичних питань та в яких випадках надається безкоштовна правова допомога.

Даний захід проведений з метою підвищення відчуття захищеності та впевненості в тому, що в будь-якій ситуації кожен суб’єкт пробоції може отримати безоплатну правову допомогу від професійних адвокатів та юристів.

Також було надано індивідуальні консультації, зокрема щодо оскарження безпідставного звільнення з роботи та дострокового зняття судимості.

Тамара Михайлівна зазначила, що надання безоплатної правової допомоги є нагальною потребою для громадян, адже кожен з нас потребує кваліфікованої правової допомоги для захисту особистих прав.

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області із суб’єктами пробації проведено захід по профілактиці залежності неповнолітніх від комп’ютера та соціальних мереж.

Нещодавно, Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області із неповнолітнім суб’єктом пробації була проведена бесіда по профілактиці залежності неповнолітніх від комп’ютера та соціальних мереж. Під час бесіди неповнолітній дізнався історію виникнення та розвитку соціальних мереж, обговорили які саме проблеми пов'язані з використанням Інтернету, які є шляхи вирішення проблем, пов'язаних з використанням соціальних мереж, вплив соціальних мереж на фізичне і психологічне здоров'я людини, проблема мережевої залежності. Завдання заходу – переконати неповнолітніх суб’єктів пробації в тому, що комп’ютер може стати другом або заклятим ворогом, допомогти в біді або додати купу проблем, допомогти знайти однодумців чи привести до самотності. Вирішити це може тільки кожен для себе сам!

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

23.07.2018 року Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області в черговий раз було організовано зустріч суб’єктам пробації з начальником Радомишльського відділення «Укргазбанк» Уницькою Людмилою Станіславівною.

АБ «Укргазбанк», окрім діяльності безпосередньо в банківській сфері, займає активну позицію, щодо реалізації різноманітних проектів, які мають соціальний характер та позитивно впливають на життєдіяльність суспільства та окремих громадян.

Забезпечення безпеки громад та суспільства в цілому перебуває у прямій залежності від того наскільки правопорушники будуть спроможні в майбутньому інтегруватися в суспільстві та матимуть можливість вести законослухняний спосіб життя, так як однією з основних перепон успішній соціальній адаптації стає відсутність у особи коштів одразу після звільнення чи призначення покарання, через що такі особи не можуть оплатити житло, харчування і вимушені звертатися до незаконних способів задоволення базових потреб.

Усвідомлюючи відповідальність бізнесу за процеси, що відбуваються в суспільстві, та прагнучи сприяти утворенню безпечного середовища для всіх громадян України АБ «Укргазбанк» спільно з «Центром пробації» впроваджує проект з обслуговування осіб, звільнених від відбування покарання з випробування, а також звільнених від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років,

Отже, впровадження зазначеного вище проекту для суб’єктів пробації дозволить останнім започаткувати законослухняний спосіб життя, сприятиме їх реінтеграції в суспільстві, а також позитивно вплине на забезпечення безпеки всіх інших громадян. Планується і в подальшому організовувати подібні зустрічі.

 

Психолог Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області А. Сорока


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.