radomyshl.com Радомышль
 
08 жовтня 2018
-

На мосту в місті Радомишль виконано більше половини робіт по заливці монолітної плити. +ФОТО

На мосту в місті Радомишль виконано більше половини робіт по заливці монолітної плити. +ФОТО

Тривають роботи з поточного середнього ремонту мосту через річку Тетерів у місті Радомишль, що на автомобільній дорозі Т-06-08 Малин – Кочерів. Вже близько 60-ти % робіт по заливці монолітної плити виконано.

Про це повідомляє прес-служба САД у Житомирській області.

Триває влаштування опалубки під монолітну тротуарну консоль. Також продовжуються роботи на решті 100 погонних метрів мосту з армування під заливку монолітної плити.

Роботи тривають відповідно до плану. Довжина мосту після ремонту становитиме: 228 з половиною погонних метрів з габаритами 7,5 завширшки та з двома тротуарами по півтора метри. Нагадаємо, що на мосту вже проведено демонтаж старих конструкцій та старого покриття.

Підрядник - ТОВ «Альманах - 2000» . Роботи виконуються за кошти державного бюджету. Для проїзду на час ремонту для легкового транспорту влаштовано технологічний об’їзд. Для транзитного ж – діє об’їзд через Черняхів – Потіївку.

На мосту в місті Радомишль виконано більше половини робіт по заливці монолітної плити. +ФОТОНа мосту в місті Радомишль виконано більше половини робіт по заливці монолітної плити. +ФОТО


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.