radomyshl.com Радомышль
 
21 квітня 2011
-

БАЗАРЮЄМО

БАЗАРЮЄМОБАЗАРЮЄМО. Фото.
Вже декілька років щоп’ятниці у нашому місті повністю перекривши широчезну вулицю Шевченка базарюють якісь заїжджі люди. Не знаю якої вони національності, однак переважна більшість з них мають неукраїнську подобу.

Нічого не маю до цих підприємців і не дай боже образити їх. Проте пригадав, що синдром недовіри та перестороги до схожих на них людей, який оселився у моєму серці ще з далеких 1955-56 років минулого століття у пору дитинства живий ще й досі. Тоді кожної весни на лузі біля річки Мики на одному й тому ж місці цигани розташовували свій табір. Наметовий хутір перебував у нашому селі всього тиждень, але балачок про нього опісля від’їзду вистачало на цілий рік. Одні сміялися, інші кепкували, а були й такі, що плакали.

Як би не уберігалися простодушні селяни, але кудись щодня щезали кури. Якими метикуватими не були б молоді дівчата та жінки однак ворожки при ворожінні якимось чином виманювали у них все що хотіли. Словом всяке бувало. Проте одне з іншим не мають зв’язку.

За ці роки я жодного разу не наважився походити серед тісних торгівельних рядів цього місця. Однак як до депутата районної ради зверталися з цього приводу різні люди. Городяни-підприємці дуже незадоволені тим ринком посеред вулиці. Бо це зайві конкуренти. Мовляв міська влада не дбає про своїх, а лише про чужих. Інші-покупці стверджують, що тут більший вибір, дешевше. Дехто стверджував, що доходи від ринкового збору добра підмога міській казні. Проте слід зауважити, що тепер такого збору не існує. Словом різні думки.

На мій погляд потрібно прислухатися до тих людей, які живуть там. Не кидати їх наодинці з проблемами, а допомогти їм. Мешканці вулиці не знають куди вже їм скаржитися. Громадської вбиральні тут немає. То ж сотні людей справляють нужду прямо під парканами, хвіртками та ворітьми. Цими проблемами активно переймалася мешканка цієї ж вулиці Г.Чубенко – депутат міської ради минулої каденції, юрист за фахом і відповідальний працівник районного управління юстиції. ЇЇ виступи, депутатські запити на сесії міської ради щодо невідповідності чинному вітчизняному законодавству та санітарним нормам місця розташування цього ринку, відсутності дозволів на його відкриття тодішнім керівництвом міськради були проігноровані. Тепер Галина не депутат, перебуває на заслуженому відпочинку, а нелегалізований ринок живе ще й досі.

Минулої п’ятниці 1-го квітня о 13-й годині у час коли ринок майже «згорнувся» мені випало проїзджати по вулиці Шевченка. Ось що там побачив.

БАЗАРЮЄМО

 

БАЗАРЮЄМО

 

БАЗАРЮЄМО

 

БАЗАРЮЄМОМожливо теперішнє керівництво міської ради, яке безумовно стежить за «Порталом Радомишль», поділиться своїми думками з цього приводу і дасть відповідь на давно назрілі запитання мешканців вулиці.

Володимир КАПРАНЧУК депутат районної ради, для «Порталу Радомишль»

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Да нет, это не прокатит))) Страдают ведь в первую очередь жители этой улицы, а остальные пришли, купили, посочувствовали страдающим и разбежались по норам.
 • Даже в столице организовуют подобные \"ярмарки\", после которых по улице пройти противно! Сказать, что там дешевле - можно, но качество сильно хромает! И ведь все прекрасно понимают, раз это позволяется, значит кто-то с этого неплохо имеет! И Радомышль не исключение!
 • Видела ЭТО летом. Там же торгуют одни цыгане!! И ведут они себя очень нагло, потому как это никто не пресекает. А не пресекает, потому что они платят за это. Я просто уверена, что цена вопроса там копеечная, а понтов на миллион. Но это уже издержки их воспитания и национального менталитета. Эта проблема не только Радомышля, это касается вот таких мелких районных центров сел. В крупных городах они не интересны, т.к там совсем другая и ощутимая конкуренция. Я думаю, если бы жители этой улицы объединенно и организованно заявляли о своем недовольстве, тогда толк какой-то был бы. А так, возмущаясь единично, невозможно повлиять на ситуацию.
 • На етот базар приезжают с разних городов Нормальний базар - цени в два раза ниже за Киевские Почему он не работал в єту пятницу Из-за некоторих жителей улици должни страдать сотни людей
  Жители улици думайте не за себя а про других людей - лицемери
 • Все очень просто, не надо делать там покупки, и вопрос отпадет сам собой. Осталось убедить в этом оставшиеся 95% населения. Почему 95%? Гуглим Луркморе.
 • aksand, це нереально Наш люд бідний і йому вигідніше купити джинси за 90 грн у \"чурок\" як їх всі звуть, ніж на базарі в наших рідненьких торгашів Нереально переконати А щодо Луркморе - таке гІвно не читай Відсутність будь-якої духовності і зухвале чмиріння всього і всіх аж пре Жодних цінностей, притаманних Слов`янам Піндосський вулик тьху!
 • Плин пошел седня по труселя по 13 гривень. Цыганов нету. На базаре нашел, пришлось заплатить 20 гривень епитет. Дело не в деньгах, но на большом базаре говорят что такие труселя стоят 20 гривень везде.
 • Потому и бедный, что деньги вымываются из района. Собственно, вымываются из всей страны... Делали бы правильные покупки в правильных местах- жили бы лучше.
  А луркморская фраза \" просрали все полимеры \" мне очень нравится. Не хочу духовности, хочу правильного взгляда на окружающую действительность. Например, про Навального- блоггера- атомохода- узнал именно оттуда. Ну это такое- на вкус и цвет все фломастеры разные.
  А еще нравицца про биореактор
 • Алла, а Вы никогда не задумывались, что относительно(!) качественные вещи просто априори не могут стоить таких денег? Они это г...о скупают в Харькове, Одессе и т.д за копейки и катаются по Украине, в то время как народ Вашего же города практически нищий, безработный. Поверьте, если бы Вам подобные не покупали это низкокачественное тряпье, у местных торговцев был бы оборот, соответственно, ниже цены. Да и самих торговцев было бы на порядок больше, т.к был бы реальный интерес, отсюда большее разнообразие товара, конкурентоспособные цены и наличие рабочих мест. Так нет же, лучше мы пойдем в пятницу накупим этого дерьма, дадим цыганям заработать на нас лохах! Вот поэтому вся молодежь Радомышля ходит в дешевом китайском тряпье. Не стоит страдать этим псевдогламуром, а просто купить одну приличную кофточку/маечку вместо двух-трех тряпкоподобных изделий и ходить в качественных вещах, а не в этой 101-ой линии Китая, которую даже китайцы на себя не оденут.
 • Natai, я вас повністю підтримую!
 • Украина - украинцамНаволоч-в петлю
 • aleksandr,
  Вам не угодить.......Сами там наверное все покупаете.....
 • Циганский базар перенесли на свинний
 • Алочко, мені цікаво, що б ви мені сказали, жили б ви на тій вулиці, де, вибачте, обгджували б, ваші тини і куди не глянь сміття було б А я б вам втира в би: ти диви яка! Про людей думай, егоїстко! Подумаєш, лайном на вулиці тхне! Зате всі закупили найдешевші джинси по 75 грн і труселя по 5 грн! Яка ж ви примітивна Для будь-якої торгівлі повинні бути відведені спеціальні місця, які виділяє не чиновник, а громада! На спеціальних зборах, плесбіцитах Так у Швейцарії роблять, у Німеччині і в нас, в Україні, в західних регіонах, де при владі нормальні люди, а не синьожопа банда Всі мають ходити під одними законами, конституційними А такі твердолобі судження типу а там дешевше, а в них краще, і тд є просто пустими словами, бо такі речі необхідно виносити на громадські слухання і обговорення
 • Да и я Вас полностью поддерживаю! Если бы так думали хотя бы процентов 50, всем бы жилось однозначно лучше и легче.
 • Так наші торгаші також СКУПОВУЮТЬ ГО там же, де і ці чуркі!!! Тільки продають на базарі з наваром в 300% Так шо не торібно говорити що \"Так нет же, лучше мы пойдем в пятницу накупим этого дерьма, дадим цыганям заработать на нас лохах!\"!!! Ми і так це робимо на великому базарі кожного тижня,про це подумати важко А от сприводу забруднення вулиці згоден на 100%, треба тільки перенести цей ринок
 • Вы думаете, эти цыгане работают себе в убыток и едут за тридевять земель, чтобы нести Вам счастье в виде дешевых маек?))) Поверьте, это далеко не так))) Всем нужны деньги и все хотят заработать, они тоже не являются исключением. Если Вы купили у них, например, за 5 рублей, то не утешайте себя мыслью, что они это купили за 4-50 и прокатились по селам, заплатили ментам и т.п, чтобы заработать 50копеек, дабы Вас осчастливить. Как же так, что Вы так хорошо считаете процентную накрутку местных торговцев, но не можете сообразить, подумать хотя бы, чем же Вас ,,потчевают,, залетные?! Натуральная ткань ни при каких обстоятельствах таких денег стоить не может, можно только догадываться из чего сделано хламье, которое они продают.
 • Я бачив однакові по якості речі по різним цінам!!!!
  Наталі, ви не задавали собі питання, чому в сусідньому Малині, чи в Житомирі, на ринку ці речі дешевші Це менталітет, продати менше але втридорога, ніж більше але дешевше

  Цигани заробляють за рахунок кількості, наші - деруть ціни
  Те що наші продаватимуть півроку, вони дешевше на 5 грн продадуть за2 неділі, і матимуть більший прибуток

  У циган не наш менталітет так що я радий що вони створюють конуренцію нашим підприємцям, для нас це вигідно
  Нехай тільки вулиці не засмічують

  ЗІ
  \"что Вы так хорошо считаете процентную накрутку местных торговцев, но не можете сообразить, подумать хотя бы, чем же Вас ,,потчевают,, залетные!\"
  вони мене потчівают тим самим товаром з Хмельницького і Одеси, що й не \"зальотні\"
 • Now I know who the birany one is, IВ’ll keep looking for your posts.
 • Радомышль вообще город контрастов, где мало платят и все много стоит, где хотят минимум вложить и максимум отбить и это касается не только цен на вещевом рынке, а и всей сферы услуг, это может и рыночные отношения, но должна быть и мера. А то что \"циганский\" рынок перенесли-очень правильно, хватит зас...ть улицу, а те кто на него ходил и туда дойдут.