radomyshl.com Радомышль
 
30 жовтня 2018
-

Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Радомишльському професійному ліцеї. + ФОТО

Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Радомишльському професійному ліцеї. + ФОТО

З метою підвищення рівня обізнаності населення у сфері безпеки життєдіяльності, попередження виникнення надзвичайних подій, роз’яснення правильних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, а також популяризації професії рятувальника, формування активної життєвої позиції підростаючого покоління 23 жовтня 2018 року на базі Радомишльського професійного ліцею проводилась акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

Головним завданням акції стало ознайомлення учнів та дорослих з основним правилам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення.

Захід став для молоді цікавим наглядним уроком, на якому вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і  зрозуміли, якими важливим є правила безпеки життєдіяльності та заходи безпеки у повсякденному житті.

Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Радомишльському професійному ліцеї. + ФОТО

Під час цієї пізнавальної акції  учням продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території району та про причини їх виникнення. Також учні могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних. Учасники мали змогу погасити умовну пожежу з допомогою вогнегасника. Працівники пожежно-рятувальної служби звернули  особливу увагу присутніх на  важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті, також діти дізналися, як правильно діяти у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів, щоб не трапилося непоправне.

Рятувальники розповіли, як правильно викликати Службу порятунку, які є номери телефонів екстрених служб, що робити у разі виявлення загоряння і як поводитися при знаходженні вибухонебезпечного предмета. Молодь брала активну участь в опитуванні.

Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Радомишльському професійному ліцеї. + ФОТО

 Ця зустріч справила велике враження на учнів та вчителів ліцею, адже заходи у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» – це дуже важлива та переконлива  форма  навчання,  коли на конкретних прикладах  не тільки пояснюються такі прості, але важливі правила безпечної поведінки, а й зав’язується цікаве спілкування і діти вчаться відповідально ставитися до свого життя і життя своїх рідних і близьких.

Ці враження і емоції назавжди залишаться в пам'яті і дітей, і організаторів акції. Вони не тільки дарують дітям свято, але, перш за все, виробляють в них необхідні знання та навички поводження під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій.

Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Радомишльському професійному ліцеї. + ФОТОРятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Радомишльському професійному ліцеї. + ФОТО

Провідний інспектор Радомишльського РС лейтенант служби цивільного захисту Гончаренко Я. В.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.