radomyshl.com Радомышль
 
18 травня 2011
-

На музей, реставрований О.Богомолець скоєно напад

На музей, реставрований О.Богомолець скоєно нападНа музей, реставрований О.Богомолець скоєно напад. Фото.
Зять власника будівельної фірми хоче привласнити майбутній музей сімейної ікони Ольги Богомолець у Радомишлі.
Про це повідомила Ольга Богомолець під час свого концерту в Українському домі...

«У суботу вночі з дітьми приїхали до Радомишля, де вже 4 роки облаштовуємо музей. Ми побачили, як до нього під'їжджають машини і виходить чоловік 15 - середнього віку, які випили. Вони почали ламати паркан. «Не буде тут музею! Знаєте, хто у мене тесть? Мені ніякий закон не писаний », - кричав п'яний мажор на« Infinity », з київськими номерами. Він керував чоловіками і був п'яний. Син просто замкнув мене в будинку, інакше я не знаю, що було б », - говорить Богомолець.

За словами Ольги Богомолець, прізвище цього чоловіка поки не вдалося встановити, але відомо, що він зять власника великої будівельної фірми. Зараз територію музею огородили колючим дротом, щоб не допустити туди вандалів.

«Я не здамся», - запевнила Богомелец.

Як повідомлялося, в місті Радомишль, в садибі Богомолець-Шереметьєвих планують відкрити музей домашньої ікони . 5 тисяч ікон з колекції лікаря виставлять у приміщенні колишньої паперової фабрики.

На музей, реставрований О.Богомолець скоєно нападМіліція порушила справу за фактом погрому в музеї

Правоохоронці порушили кримінальну справу у зв'язку з нападом групи осіб на етнографічний музей «Замок Радомисль», створений лікарем, громадським діячем і меценатом Ольгою Богомолець в місті Радомишль.

Про це Радіо Свобода повідомив начальник Радомишльського райвідділу внутрішніх справ Володимир Тетерський.

За його словами, зараз йде попереднє слідство.

- Кримінальну справу порушено за фактом хуліганських дій групи осіб за статтею 296 частини 3. Зловмисникам за цією статтею загрожує покарання - позбавлення волі від 2 до 5 років, - сказав Тетерський.

Вночі з 14 на 15 травня група з 15 чоловік розгромила етнографічний музей «Замок Радомишль». Молодики в нетверезому стані увірвалися на територію, повалили декілька секцій огорожі, зламали і витоптали рідкісні насадження і рослини в ландшафтному парку музейного комплексу. Попередню суму збитку Ольга Богомолець оцінює в 30 тисяч гривень.

«Замок Радомисль» побудований в 1612 році монахами Києво-Печерської лаври як папірня для забезпечення церковних потреб. До наших часів зберігся тільки фундамент млину, а сама територія була перетворена на звалище.

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Что за дурная привычка копаться в чьем-то грязном белье? Вас лично это таким-то боком трогает? Смотрите за собой лучше. ,,Не суди и не судим будешь,, - случаем не знакомо Вам?)) Или из контекста вырываются лишь фразы, угодные Вам? Откуда в людях столько злобы, зависти, желчи? Не надо считать чужие деньги, зарабатывайте и считайте свои, а то ,,в чужих руках всегда кажется толще,, )))). Это народная мудрость для тех, кто в танке))))
 • Ого! Дожилися 90-ті повертаються чи ще не пройшли
  Як для Радомишля гучна справа Цікаво, чого хотів той мажорний поцан
 • Где такое видано,где \"беркуты\" -челюсто-носы, или они только авто \"умеют\" трясти или комуняк травить на украинцев, правда Могилев пытается что-то сделать со своей аравой- это к тому ,что нет пока у нас правохранительной защиты,нет гарантий на право частной собственности (за бугром это святое). И еще хочется сказать Спасибо- уже и нашей(радомышлянке) Ольге Богомолец за титанический труд который она вложила в грандиозную реставрацию бывших развалин Папиранского млына! А деньги -деньгами- их тоже непросто использовать с Умом! Сочувствую я ей .
 • А чё, в Радомышле , мужиков или пацанов не осталось Чтобы это БЛЯДВО разогнать
 • Думаю мало хто піде на розборки із отакими золотими паразитами По-перше, багато хто заздрить Богомольцям Багатьом пофік, а ще бояться із шишаками зв\'язуватись Тут без місцевих впливових осіб нічого не зробиш В нас же феодальний лад Всі під панами ходять
 • Народ, это и есть наша великая страна... am
 • И получит каждый по заслугамОБполучает что заслуживает - нельзя рядится в добродетель,а делать зло людямПусть подумает сколько работяг обманутых и их семей она оставила на этом проклятом музее без куска хлебаПусть подумаетамериканская шпионка о тех \"своих\"домашних иконах,выдуреных за гроши в калек и немощных,пусть подумает о спасении души,а не пиаритсяИбо сказано:и воздастся по делам вашим
 • е1
  tviawatatopog90
  Передача від 21 травня 2011 року

  tbi телеканал
 • \"И получит каждый по заслугамОБполучает что заслуживает - нельзя рядится в добродетель,а делать зло людямПусть подумает сколько работяг обманутых и их семей она оставила на этом проклятом музее без куска хлебаПусть подумаетамериканская шпионка о тех \"своих\"домашних иконах,выдуреных за гроши в калек и немощных,пусть подумает о спасении души,а не пиаритсяИбо сказано:и воздастся по делам вашим\"

  Громкие слова! но мне кажется, что работяг оставляла без куска хлеба не Богомолец, а наши земляки прорабы, положив себе в карман...Иконам лучше быть отреставрироваными и под присмотром в музее, чем гнить и трухляветь \"в калек и немощных\"... А о спасении души пусть подумают те, кто до реставрации ходили в здание мельницы по малой и большой нужде и выносили тута домашний мусор...

  Я не знаю Богомолец лично и не пытаюсь ее зашитить и для меня загадка, как можно честным путем заработать столько денег, но то что она за эти деньги сделала из кучи мусора огромный ей респект...
 • Сделал за свои деньги Шереметьев АлексейА иконы,которые висят в О,ВБогомолец в \"ее\"музее отреставрировал и отдал ей тоже АлексейЭто та толика,что попала ей при разводе,а сейчас она хочет отобрать и бизнес егоВоистину:пути господн неисповедимыОто человек нарвалсяА ведь это ее третий ход конем и те ребята тоже остались с носом
 • В людей полдороги отобрала, поставив свой забор
 • А я и считаю своиМои тоже тамТак что, Натали, Вы не правы
 • Да ну?)) В какой валюте?)) Вы ее партнер, компаньон?)) Она лично у Вас что-то украла, взяла?)))
 • якби ви знали Natali хто під ніком \"ненец\", Вам би стало багато чтого зрозуміло!
 • Да понятное дело, что это не какой-то Вася Пупкин, тупо проходящий мимо))))))
 • Я не согласна с ней и кто ее пооддерживает, там ни когда не была мусарная свалка, и мельница до ее работала И то что она загребла у людей землю не законна, это Вы считаете нормально!
 • Инна,
  у Вас лично отняли землю? (ваш русский режет глаз:) )
 • Натали, я не за деньгиЧерт с ними с деньгами,я о предательствеГромкие слова:дружбаЯ плюну в лицо тому,кто скажет я дружуЕЕ нетПодлость ЧЕТЫ и мерзость,которая рядится в добродетель,вот злоОНИ не обеднеют,еще обманутЯ знаю ,что говорюИ воздастся всем по делам ИХ
 • \"я не за деньгиЧерт с ними с деньгами,я о предательствеГромкие слова:дружбаЯ плюну в лицо тому,кто скажет я дружуЕЕ нетПодлость ЧЕТЫ и мерзость,которая рядится в добродетель,вот злоОНИ не обеднеют,еще обманутЯ знаю ,что говорюИ воздастся всем по делам ИХ\" - Сміялась довго!!!!! Дійсно Бог бачить! А ви, НЕНЕЦ кажете \"воздастся всем по делам ИХ!\" Не боїтесь МЛИН- ЦЕ ЄДИНЕ ЗАРАДИ ЧОГО ВАРТО ЗАЗИРНУТИ В РАДОМИШЛЬ!! Ця будівля унікальна, в кожен камінчик вклакедена душа і Ольга Богомолець з любов\'ю відтворила те, на що ще довгі роки будуть милуватись люди! А що зробили ВИ, Ненец - нічого Це факт :winkd: Бо люди, які хоть щось роблять не мають стільки злості та ненависті! не лусніть НЕНЕЦ wink !
 • поруч з цим обєктом понад папірянським ставом у 70 річної бабусі все свідоме її жмття був сінокіс Ним користувалися віками ще її батьки Міськрада відібрала його і віддала людям далеко не бідним під котеджі Серед цих людей є й житомиряни Аякже таке місце з панорамою на став, ліс і млин Богомолець Хоча це злочин по закону і перед природою бо сінокіс знаходиться у водоохоронній зоні Тепер бабуся не має чим годувати свою корівку Вона на зиму її збуде А на її 700 гривен пенсії ні сіна а ні молочка не купиш
  Бабусю та її сльози не згадає ні президент ні губернатор і ні ВИ ШАНОВНІ Ніхто її не захистить хоч закон на її боці Вона тихесенько буде у напівголоді доживати свій вік плачучи за кривду і неправду Покайтеся Підняли гвалт на всю Україну за незаконну огорожу Може станемо на захист бабусі
 • Натали, Вы слишком остроумные!!!
 • Ольга Богомолец звычайна хапуга. Хитра и жадна до денег так, шо хай Бог милуе. Мужей своих ободрала и третьего мужа хочет без штанов оставить. Ну никак не нажрется! Как не подавилась еще? Наглая. Без совести.
 • Для Бориса . А може Ви сварлива свекруха , сина якого обібрали ??
  Борисе ти ще заглять у щілину і крадькома роздивись, що людина їсть чи п'є на обід. Яке вам діло до особистого життя людини.?
  Заздрість погубить вас.