radomyshl.com Радомышль
 
27 грудня 2018
-

Про особливості працевлаштування неповнолітніх обговорили соціальні партнери у Радомишлі

Про особливості працевлаштування неповнолітніх обговорили соціальні партнери у Радомишлі

14 грудня 2018 року в Радомишльській районній філії Житомирського ОЦЗ відбулася нарада тему «Працевлаштування неповнолітніх осіб та їх соціальний захист. Організація умов праці. Механізми стимулювання роботодавців для забезпечення продуктивної та легальної зайнятості» за участю фахівця Радомишльської районної філії Житомирського ОЦЗ Сутковенко І.С., начальника відділу праці та трудових відносин Управління праці та соціального захисту населення Дудник Л.П. та державного інспектора праці Радомишльської міської ради Блоцького С.В. та роботодавців району.

Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Сутковенко І.С. розповіла про послуги служби зайнятості роботодавцям та переваги від такої співпраці.

А також зазначила про те, що фахівці служби зайнятості надають ряд профінформаційних та профорієнтаційних послуг: ознайомлюють з професіями на ринку праці проводять психодіагностичні обстеження бажаючих з метою визначення їх нахилів та здібностей, організовують тематичні зустрічі, тренінги, профорієнтаційні уроки. Неповнолітні мають можливість скористатися інформаційними матеріалами про навчальні заклади, професії , підприємства.

Начальник відділу праці та трудових відносин Дудник Л.П. ознайомила учасників наради із законодавчими нормами використання праці підлітків.

Державний інспектор з праці Радомишльської міської ради Блоцький С.В. підняв питання щодо легалізації тіньової зайнятості району. Надав інформацію щодо особливостей працевлаштування, неповнолітніх відповідно до чинного законодавства.

Підводячи підсумки наради, присутні висловили сподівання на тісну співпрацю з роботодавцями в напрямку урегулювання ситуації на місцевому ринку праці.

Учасники семінару отримали всі необхідні інформаційні матеріали, буклети та брошури про послуги служби зайнятості.

Радомишльська районна філія Житомирського обласного центру


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.