radomyshl.com Радомышль
 
06 січня 2019
-

Інформація про результати діяльності прокуратури у Радомишльському районі упродовж 11 місяців 2018 року

Інформація про результати діяльності прокуратури у Радомишльському районі упродовж 11 місяців 2018 року

Інформація про результати діяльності територіальної одиниці Коростишівської місцевої прокуратури у Радомишльському районі упродовж 11 місяців 2018 року

Керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури на сесії Радомишльської районної ради, яка відбулась 20.12.2018 проінформовано депутатський корпус про результати діяльності територіальної одиниці Коростишівської місцевої прокуратури у Радомишльському районі упродовж 11 місяців 2018 року.

Так, прокурорами прокуратури протягом 11 місяців 2018 року забезпечено процесуальне керівництво у 1355 кримінальних провадженнях, що розслідувалися органами Національної поліції.

Зазначено, що протягом вказаного періоду зареєстровано 645 кримінальних правопорушень, з них направлено до суду 133 кримінальних провадження та закрито у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення 335 проваджень.

Під час підтримання державного обвинувачення, судами винесено 68 обвинувальних вироків, якими засуджено 78 осіб за вчинення кримінальних правопорушень.

Коростишівською місцевою прокуратурою в Радомишльському районі проведено міжвідомчу нараду з державних органів ювенальної превенції, місцевих відділів освіти та служби у справах дітей, правоохоронних органів з порядком денним: «Про стан запобігання дитячої злочинності, причини та умови, що сприяли вчиненню кримінальних правопорушень неповнолітніми упродовж 2017 року та 3 місяців 2018 року».

Вжитими спільними скоординованими заходами вдалося вплинути на рівень скоєних неповнолітніми або за їх участю кримінальних правопорушень, питома вага підліткової злочинності зменшилася.

Протягом 2018 року Коростишівською місцевою прокуратурою розглянуто 86 звернень фізичних та юридичних осіб.

Упродовж поточного року Коростишівською місцевою прокуратурою у Радомишльському районі, з метою захисту та реального поновлення порушених прав у інтересах держави, заявлено 4 позовів на загальну суму понад 7 мільйонів гривень. Судами розглянуто та задоволено 2 позови.

Питання захисту порушених інтересів держави в особі органів державної влади та місцевого самоврядування є одним з пріоритетів у діяльності Коростишівської місцевої прокуратури.

Заступник керівника

Коростишівської місцевої прокуратури

С.В. Ревелюк


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.