radomyshl.com Радомышль
 
20 січня 2019
-

ПЕРЕМОГА ЮНИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ

ПЕРЕМОГА ЮНИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ

У зв’язку з підготовкою збірної команди школярів Радомишльської ОТГ з волейболу до участі в обласних змаганнях 12.01.2019 року у  смт. Попільня відбулася відкрита першість Попільнянського району з волейболу серед дитячих команд Попільні, Андрушівки, Ружина, Радомишля та Брусилова.

Радомишльську ОТГ представляла команда Великорацької ЗОШ I-IIIст. «Дружба» до складу якої увійшли учні Великорацької школи: Кривенко Василь, Хитриченко Владислав, Вишнівський Микола, Мацапура Діана, Добровольська Лілія а також Павлов Дмитро, який є учнем ОЗНЗ Радомишльська гімназія.

Команду на цих змаганнях представляв гравець місцевої команди ВК «Майстер», директор Великорацької школи Євген Саченко. У змагання прийняли участь 6 команд.

Почесне третє місце посіла команда з с. Вчорашнє, Ружинського району.

У фіналі зійшлися команди з с. Романівка Квітневої ОТГ та команда Радомишльської ОТГ. В надзвичайно тяжкому матчі з 3-ох партій вольову перемогу здобули гравці команди «Дружба», з чим ми їх вітаємо.

Окрім цього, наші дівчата Добровольська Лілія була визнана кращим пасуючим турніру, а Мацапура Діана кращим захисником турніру, отримавши відповідні грамоти та нагороди. 

Бажаємо їм не зупинятися на досягненому та йти до наступних перемог.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.