radomyshl.com Радомышль
 
30 січня 2019
-

Рятувальники провели комплексно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Великорацького старостинського округу. + ФОТО

Рятувальники провели комплексно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Великорацького старостинського округу. + ФОТО

28 січня 2019 р. на території Великорацького старостинського округу було проведено комплексно-профілактичне відпрацювання таких населених пунктів як с. Велика Рача, с. Мала Рача, с. Чудин, оскільки за поточний опалювальний сезон тут виникли три пожежі, а за аналогічний опалювальний сезон минулого року пожеж не було. Ймовірними причинами пожеж є порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні чи експлуатації пічного опалення.

Тому під час заходу виявлені недоліки були по можливості усунені на місці, грубі ж порушення – взяті на контроль в. о. старости Великорацького старостинського округу. Одночасно з цим виявлено ряд порушень, що стосуються цілісності та справності електромережі, а також недоліки, пов’язані з використанням газових балонів для приготування їжі.

У ході перевірки протипожежного стану житлових будинків було виявлено, що у багатодітних сім’ях, де зловживають алкоголем, наявні значні порушення протипожежного стану житлових будівель, що можуть призвести до виникнення пожежі, проте у одиноких громадян та багатодітних родин, це алкоголь не вживають, спостерігалися незначні порушення.

До заходу було залучено в. о. старости Великорацького старостинського округу Гончаренка М. С. та спеціаліста служби у справах дітей Радомишльської райдержадміністрації Найченко Т. О.

Кожному мешканцю наприкінці бесіди було вручено пам’ятки щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час опалювального сезону та правила поведінки на льоду.

Організатори відпрацювання сподіваються, що даний захід позитивно вплине на суспільну думку і громадяни стануть відповідальніше та свідоміше ставитися до таких речей як несправна піч та електромережа.

Рятувальники провели комплексно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Великорацького старостинського округу. + ФОТОРятувальники провели комплексно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Великорацького старостинського округу. + ФОТОРятувальники провели комплексно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Великорацького старостинського округу. + ФОТОРятувальники провели комплексно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Великорацького старостинського округу. + ФОТОРятувальники провели комплексно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Великорацького старостинського округу. + ФОТОРятувальники провели комплексно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Великорацького старостинського округу. + ФОТОРятувальники провели комплексно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Великорацького старостинського округу. + ФОТОРятувальники провели комплексно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Великорацького старостинського округу. + ФОТОРятувальники провели комплексно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Великорацького старостинського округу. + ФОТО

Провідний інспектор Радомишльського РС Гончаренко Яна


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.