radomyshl.com Радомышль
 
15 лютого 2019
-

Відомий громадський активіст Радомишля всерйоз зайнявся вирішенням проблеми несанкціонованого сміттєзвалища в місті

Відомий громадський активіст Радомишля всерйоз зайнявся вирішенням проблеми несанкціонованого сміттєзвалища в місті

Відомий у Радомишлі своєю гострою громадянською позицією, резонансними публікаціями громадський активіст Олександр Папірний, колишній депутат міськради, повідомив про несанкціоноване сміттєзвалище по вулиці Плетенецькій, до міністерства екології та природних ресурсів.

Про це повідомляють на сайті radomyshl.info.

У подальшому Олександр пише: що «звернення було перенаправлено в управління екології при Житомирській ОДА, а потім розписано на Радомишль». А також зазначає, що «стосовно звернення мені телефонували з КП «Благоустрій міста» та з Радомишльської РДА. Кожного разу мені розповідали нову причину, чому цей смітник не може бути ліквідований».

Олександр вирішив особисто зустрітися з посадовцями органу державної виконавчої влади, які б мали негайно зреагувати на його скарги. Що з того вийшло читайте ТУТ.

Варто зауважити, що цей стихійний смітник існує добрий десяток років на узбіччі грунтової дороги, яка є продовженням вулиці Плетенецької, кінець якої завершується біля міського цвинтаря.

Дорога сполучає село Верлок і західну частину Радомишля. Про смітник вже не раз були публікації та фото у «Радомишль - інфо», Про нього добре було відомо керівництву колишньої Верлоцької сільської ради у межах якої він знаходився. Нині це царина Верлоцького старостинського округу.

Слід також нагадати, що згідно статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» « Питання, що вирішуються місцевими державними адміністраціями»

До відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених Конституцієюі законами України, згідно п.п.1,7 належить вирішення питань:

- забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян;

- використання землі, природних ресурсів, охорони довкілля;

Згідно статті 16, «Здійснення державного контролю місцевими державними адміністраціями» у відповідності до пп.3,6 місцеві державні адміністрації в межах, визначених Конституцією і законами України, здійснюють на відповідних територіях державний контроль за:

- використанням та охороною земель, лісів, надр, води, атмосферного повітря, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів;

- додержанням санітарних і ветеринарних правил, збиранням, утилізацією і захороненням промислових, побутових та інших відходів, додержанням правил благоустрою;


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.