radomyshl.com Радомышль
 
18 лютого 2019
-

Міський голова Радомишля разом з 50 головами громад Житомирщини підписався в підтримку президента П.Порошенка

Міський голова Радомишля разом з 50 головами громад Житомирщини підписався в підтримку президента П.Порошенка

Радомишльський міський голова Володимир Тетерський разом з 50 головами громад Житомирщини підписався в підтримку президента Петра Порошенка.

50 голів ОТГ Житомирської області підписали звернення в підтримку головної реформи держави – децентралізації, ініційованої Президентом України Петро Порошенко.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

«Це – єдина позиція команди, яка дбає про розвиток і майбутнє громад. Петро Порошенко – перший Президент, який реально віддав повноваження і головне - фінансовий ресурс на місця. Завдяки цьому громади за декілька років досягли більше, ніж за історію незалежності держави», - пише голова ОДА.

У зверненні – заклик об’єднатися в підтримку реформ президента Порошенка.

«Тільки з Президентом України Петром Порошенком наша держава стала дійсно незалежною. І територіально, і у прийняття рішень. Вперше влада сама віддала повноваження і фінансовий ресурс на місця... Ми закликаємо всіх об’єднатися з метою продовження реформ, ініційованих і успішно впроваджуваних Президентом України Петром Порошенком. Ми – за європейський напрям, за продовження руху до ЄС, за реформи», - йдеться у зверненні.

За інформацією місцевого Центру розвитку місцевого самоврядування, в Житомирській області станом на лютий 2019 року створено 56 ОТГ, з них діючі (в яких пройшли перші місцеві вибори) – 53.

Міський голова Радомишля разом з 50 головами громад Житомирщини підписався в підтримку президента П.ПорошенкаМіський голова Радомишля разом з 50 головами громад Житомирщини підписався в підтримку президента П.ПорошенкаМіський голова Радомишля разом з 50 головами громад Житомирщини підписався в підтримку президента П.Порошенка

Джерело: Житомир.info


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.