radomyshl.com Радомышль
 
22 лютого 2019
-

Відбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТО

Відбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТО

Схід села — це конструктивний діалог між владою та громадянами.

13 лютого 2019 року відбулися загальні збори жителів Верлоцього і Борщівського старостинських округів.

У зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Світлана Ковальчук, секретар міської ради Віктор Міхненко, виконуючі обов'язки старост сіл Верлок і Борщів, представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділення пенсійного фонду, центру зайнятості, поліції. У заході також взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств, які працюють на територіях старостинських округів.

Відповідно до порядку денного на початку загальних зборів виконуючі обов'язки старост звітували перед громадами про соціально-економічний розвиток сіл упродовж 2018 року, а це робота та утримання об’єктів соціальної сфери, поштового зв'язку, торгівлі, нагальні проблеми сіл. Ознайомили присутніх з перспективами розвитку населеного пункту та їх реалізацію у поточному році.

Під час зустрічі представники владних структур району відповіли на запитання мешканців села та давали роз»яснення щодо розвитку населеного пункту, шляхів вирішення соціальних питань та перспективи подальшого розвитку громади, а також підтримання громадського порядку.

У ході зборів громадянами сіл було порушено ряд проблемних питань: благоустрій кладовища, стан ремонту доріг, ремонт клуба с. Верлок та Будинку культури с. Борщів, централізований вивіз сміття, розміру орендної плати за земельні паї, по субсидіях та пенсіях, тощо.

Щодо роботи Радомишльської ОТГ, в яку увійшли дані села, доповів секретар міської ради Віктор Міхненко. Він проінформував учасників зборів щодо проведення реформ:

– Децентралізація – це, в першу чергу, передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування. Зрозуміло, що передбачається посилення бюджетної відповідальності через механізм запровадження власних податків та права розпоряджатися ними. Внаслідок реформи децентралізації громади, органи місцевого самоврядування району отримали повноваження, а під повноваженнями – необхідні ресурси. Органи місцевого самоврядування відповідають за шкільну та дошкільну освіту, охорону здоров’я первинного рівня (амбулаторії, поліклініки), заклади культури, благоустрій, як то освітлення вулиць, стан доріг, громадський порядок, та багато інших важливих повсякденних питань.

– Та головне, наголосив секретар міської ради,– контроль за владою на місцях здійснюють самі люди. У законі про місцеве самоврядування обов’язковим є залучення мешканців, членів громади, до спільної роботи. Чим сильнішою буде громада, тим сильнішим буде місцеве самоврядування.

Голова райдержадміністрації Світлана Ковальчук розповіла про показники соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та перспективи і плани розвитку нашого району на 2019 рік, ознайомила присутніх з результатами виконання районних програм розвитку та кроками районної влади у напрямку підвищення соціальних стандартів на селі., а також давала роз»яснення на питання, які виникали у ході зборів від жителів сіл.

За результатами зустрічі громадян дано доручення відповідним структурам вжити заходів щодо вирішення проблемних питань, які турбують населення.

Збори у с.Верлок:

Відбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТО

Збори у с. Борщів:

Відбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТОВідбулися загальні збори жителів Верлоцького і Борщівського старостинських округів. + ФОТО

Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.