radomyshl.com Радомышль
 
22 лютого 2019
-

Рятувальники провели профілактичне відпрацювання на території Кочерівської сільської ради. + ФОТО

Рятувальники провели профілактичне відпрацювання на території Кочерівської сільської ради. + ФОТО

20 лютого 2019 р. на території Кочерівської сільської ради було проведено комплексно-профілактичне відпрацювання, оскільки за останній рік тут виникло 10 пожеж, в тому числі виявлений один загиблий.

Рятувальники  здійснили подвірні обходи тих верств населення, в оселях яких, згідно статистики, найчастіше трапляються пожежі: багатодітних сімей, одиноких та пристарілих громадян, а також родини, в яких зловживають алкоголем.

На жаль, в даному населеному пункті більшість пожеж траплялося через необережне поводження з вогнем, внаслідок чого відбувалося загоряння сухої трави, а також внаслідок короткого замикання електропроводки.

З людьми велися роз’яснювальні бесіди, наголошувалося на основних причинах і жахливих наслідках пожеж. Крім того, було здійснено перевірку протипожежного стану житлових будинків найнезахищеніших верств населення, надано відповідні рекомендації щодо усунення виявлених недоліків. Основну увагу було приділено експлуатації пічного опалення та цілісність електромережі по всій хаті. Наприкінці мешканцям було вручено пам’ятки щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Більшість мешканців, в чиї оселі завітали рятувальники, живуть в одному будинку на кілька господарів чи без належних умов для проживання. Проте неабияк вразило те, що одинокі та пристарілі громадяни дбають про свої оселі та дотримуються норм пожежної безпеки.

Організатори відпрацювання сподіваються, що даний захід позитивно вплине на суспільну думку щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності у побуті, через що уже незабаром кількість пожеж, зареєстрованих на території Радомишльського району, зменшиться.

Рятувальники провели профілактичне відпрацювання на території Кочерівської сільської ради. + ФОТОРятувальники провели профілактичне відпрацювання на території Кочерівської сільської ради. + ФОТОРятувальники провели профілактичне відпрацювання на території Кочерівської сільської ради. + ФОТОРятувальники провели профілактичне відпрацювання на території Кочерівської сільської ради. + ФОТОРятувальники провели профілактичне відпрацювання на території Кочерівської сільської ради. + ФОТОРятувальники провели профілактичне відпрацювання на території Кочерівської сільської ради. + ФОТОРятувальники провели профілактичне відпрацювання на території Кочерівської сільської ради. + ФОТОРятувальники провели профілактичне відпрацювання на території Кочерівської сільської ради. + ФОТОРятувальники провели профілактичне відпрацювання на території Кочерівської сільської ради. + ФОТО

Провідний інспектор Радомишльського РС

Гончаренко Яна


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.