radomyshl.com Радомышль
 
26 лютого 2019
-

Радомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТО

Радомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТО

З метою підвищення рівня обізнаності населення у сфері безпеки життєдіяльності, попередження виникнення надзвичайних подій, роз’яснення правильних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, а також популяризації професії рятувальника, формування активної життєвої позиції підростаючого покоління 21 лютого 2019 року на базі Кочерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проводилась акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

Головним завданням акції стало ознайомлення учнів та дорослих з основним правилам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення.

Захід став для молоді цікавим наглядним уроком, на якому вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і  зрозуміли, якими важливим є правила безпеки життєдіяльності та заходи безпеки у повсякденному житті.

Під час цієї пізнавальної акції  учням продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території району та про причини їх виникнення. Також учні могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних. Учасники мали змогу погасити умовну пожежу з допомогою вогнегасника. Керівництво школи та вчителі теж охоче брали участь у навчаннях, тим самим показали приклад зростаючому поколінню.

Працівники пожежно-рятувальної служби звернули  особливу увагу присутніх на  важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті, також діти дізналися, як правильно діяти у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів, щоб не трапилося непоправне.

Рятувальники розповіли, як правильно викликати Службу порятунку, які є номери телефонів екстрених служб, що робити у разі виявлення загоряння і як поводитися при знаходженні вибухонебезпечного предмета. Молодь брала активну участь в опитуванні.

Наприкінці заходу найактивніших учасників було нагороджено, а директору школи вручено картину на згадку про захід.

 Ця зустріч справила велике враження на учнів та вчителів ліцею, адже заходи у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» – це дуже важлива та переконлива  форма  навчання,  коли на конкретних прикладах  не тільки пояснюються такі прості, але важливі правила безпечної поведінки, а й зав’язується цікаве спілкування і діти вчаться відповідально ставитися до свого життя і життя своїх рідних і близьких.

Ці враження і емоції назавжди залишаться в пам'яті і дітей, і організаторів акції. Вони не тільки дарують дітям свято, але, перш за все, виробляють в них необхідні знання та навички поводження під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій.

Радомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Кочерівській ЗОШ. + ФОТО

Провідний інспектор Радомишльського РС лейтенант служби цивільного захисту Гончаренко Я. В.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.