radomyshl.com Радомышль
 
26 лютого 2019
-

У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ХОЧУТЬ УТВОРИТИ ЗАКАЗНИК З БЕРЕЗОВИМИ ЛІСАМИ

У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ХОЧУТЬ УТВОРИТИ ЗАКАЗНИК З БЕРЕЗОВИМИ ЛІСАМИ

У Радомишльському районі планують утворити лісовий заказник.

Проект рішення «Про утворення лісового заказника місцевого значення «Березовий гай» опублікований на сайті Житомирської обласної ради 19 лютого 2019 року.

«Відповідно до статті 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статті 53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», враховуючи подання обласної державної адміністрації від 15.02.2019 №971/2-19/51, рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від обласна рада вирішила: Утворити на території Радомишльського району лісовий заказник місцевого значення «Березовий гай» згідно з додатком», - йдеться у проекті рішення.

У додатку до проекту зазначається, що територія заказника представлена похідними березовими лісами (на місці колишніх соснових лісів), які переважають у центральній частині заказника, у складі якого значну цінність мають види рослин, занесених у Червону книгу України (2009), – коручки морозниковидної та плауна колючого.

Місцезнаходження лісового заказника – ДП «Радомишльський лісгосп АПК», Забілоцьке лісництво, а його площа складатиме 81,2 га.

Джерело: Житомир.info


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.