radomyshl.com Радомышль
 
18 березня 2019
-

Інтернет-провайдер Mixnet вроваджує спеціальну знижку 20% на Інтернет для учасників АТО/ООС

Інтернет-провайдер Mixnet вроваджує спеціальну знижку 20% на Інтернет для учасників АТО/ООС

Шановні користувачі послуг Інтернет!

Виконуючи свою соціальну місію та на знак подяки усім тим, хто стояв і стоїть сьогодні на варті нашої безпеки, обороняючи нашу країну, Інтернет-провайдер Mixnet впроваджує спеціальну Програму Лояльності для учасників бойових дій АТО / ООС у вигляді постійної знижки 20% на діючі тарифи послуг доступу до мережі Інтернет.

Кожен, хто має посвідчення учасника бойових дій чи члена загиблого учасника бойових дій в АТО /ООС, або довідку учасника АТО / ООС, має право скористатись пільгами.

Для участі у програмі користувач Інтернет послуг має бути абонентом компанії Mixnet та надати відповідні документи до місцевого відділу обслуговування абонентів, що знаходиться за адресою: м. Радомишль, вул. Русанівська, 16 (приміщення магазину «Техноманія»).

Детальна інформація та офіційні умови участі на сайті: http://www.mixnet.ua/

Компанія Mixnet вже більше 10 років здійснює свою діяльність на телекомунікаційному ринку України, надаючи послуги підключення до високошвидкісної мережі Інтернет та цифрового телебачення, забезпечуючи своїх користувачів стабільним якісним зв’язком та інноваційними сервісами.

Фізичним особам компанія Mixnet надає гнучкі тарифні плани, що задовольняють різні потреби користування послугами доступу до Інтернет-мережі, а також телевізійні сервіси: сучасне ОТТ телебачення youtv та інтерактивне телебачення OLL.TV. Постійно діючі програми лояльності дозволяють заощаджувати та розумно використовувати свої ресурси.

Для юридичних осіб провайдер пропонує надійний доступ до мережі Інтернет, L2/L3 канали у будь-яку точку України та цілодобову службу технічної підтримки.

Дізнатись усі деталі спеціальних тарифів, програм лояльності та умов підключення до мережі Mixnet можна за телефоном місцевого відділу роботи за абонентами +38 (097) 147 17 21, чи за телефонами центрального офісу: +38 (067) 550 20 20, +38 (073) 550 20 20, +38 (095) 294 20 20.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.