radomyshl.com Радомышль
 
19 березня 2019
-

ВІДБУВСЯ СХІД СЕЛА КРИМОК

ВІДБУВСЯ СХТД СЕЛА КРИМОК

13 березня 2019 року відбулися сходи села Кримоцького старостинського округу, який увійшов до Радомишльської ОТГ, а це: с.Кримок, с.Білка, с.Таборище, с.Спорне та с. Хомівка.

У зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Світлана Василівна Ковальчук, міський голова Володимир Романович Тетерський , виконуючий обов’язки старости Віталій Болеславович Галицький, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Володимирівна Волинець, головний лікар ПМСД Ніна Григорівна Ляшевська, представник поліції.

Відповідно до порядку денного на початку загальних зборів виконуючий обов’язки старости прозвітував перед жителями громади про соціально-економічний розвиток старостинського округу упродовж 2018 року, а це робота з утримання об’єктів соціальної сфери , поштового зв’язку, торгівлі, нагальні проблеми сіл. Ознайомив присутніх з перспективами розвитку населеного пункту та їх реалізацію у поточному році, а також відмітили про позитивні зміни у розвитку сіл після приєднання до Радомишльської ОТГ.

Під час зустрічей представники владних структур району відповіли на запитання мешканців сіл та дали роз’яснення щодо розвитку населених пунктів, шляхів вирішення соціальних питань та перспективи подальшого розвитку громади, а також підтримання громадського порядку.

У ході зборів громадянами сіл було порушено ряд проблемних питань: транспортне сполучення , заключення декларацій з лікарями, ремонт доріг, субсидії та пенсії, тощо.

Про роботу Радомишльської ОТГ, в яку увійшли дані села, доповів міський голова Тетерський В.Р.

Голова райдержадміністрації Світлана Ковальчук розповіла про показники соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та перспективи і плани розвитку його на 2019 рік, ознайомила присутніх з результатами виконання районних програм розвитку та кроками районної влади у напрямку підвищення соціальних стандартів на селі, децентралізацію, про медичну та освітню реформи, про ремонт доріг, а також давала роз’яснення на питання, які виникали у ході зборів від жителів сіл.

Джерело: Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.