radomyshl.com Радомышль
 
20 березня 2019
-

22 березня у Радомишлі будуть проводитись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації

22 березня у Радомишлі будуть проводитись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації

22 березня 2019 року о 10 годині в адмінприміщенні Радомишльської міської ради за адресою: Соборний Майдан, 12, м. Радомишль, Житомирська область, будуть проводитись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

– Детельний план території земельної ділянки площею 0,0030 га, за адресою: вул. Цегельна, ряд 4, м. Радомишль, Радомишльський район, Житомирська область для визначення містобудівних потреб будівництва індивідуального гаража в межах населеного пункту.

– Детельний план території земельної ділянки площею 0,0024 га, за адресою: вул. Велика Житомирська, 37, м. Радомишль, Радомишльський район, Житомирська область для визначення містобудівних потреб будівництва індивідуального гаража в межах населеного пункту.

– Детельний план території земельної ділянки площею 0,1000 га, за адресою: вул. Івана Франка, м. Радомишль, Радомишльський район, Житомирська область для визначення містобудівних потреб будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту.

– Детельний план території земельної ділянки площею 0,1000 га, за адресою: вул. Отамана Орлика, 46, м. Радомишль, Радомишльський район, Житомирська область для визначення містобудівних потреб будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту.

Детальні плани території розроблені ФОП Мойсієнко Г. В. Відповідно до законодавства, замовником містобудівної документації є виконавчий комітет Радомишльської міської ради.

– Детельний план території земельної ділянки площею 0,1000 га, за адресою: провулок Незалежності, 6, м. Радомишль, Радомишльський район, Житомирська область для визначення містобудівних потреб будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту.

Детальний план території розроблений ФОП Тичина Н. В.. Відповідно до законодавства, замовником містобудівної документації є виконавчий комітет Радомишльської міської ради

З текстовою та графічною частинами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у відповідному порядку за адресою: Соборний Майдан, 12, м. Радомишль, Житомирська область (адмінприміщення міської ради).

Строк ознайомлення, подання письмових пропозицій та зауважень до детального плану від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань – з 19.02.2019 року до 21.03.2019 року.

Пропозиції приймаються за вищевказаною адресою та додатково телефоном (04132) 4-25-55.

22 березня у Радомишлі будуть проводитись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації22 березня у Радомишлі будуть проводитись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації22 березня у Радомишлі будуть проводитись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації22 березня у Радомишлі будуть проводитись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації22 березня у Радомишлі будуть проводитись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації

Джерело: Радомишльська міська рада


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.