radomyshl.com Радомышль
 
31 травня 2011
-

«Замок Радомисль» бере участь у проекті Ради Європи

«Замок Радомисль» бере участь у проекті Ради Європи«Замок Радомисль» в Радомишлі бере участь у проекті Ради Європи.
«Замок Радомисль» який Ольга Богомолець відновила на місці зруйнованої середньовічної «папірні», де ченці Києво-Печерської лаври з 1612 року виготовляли папір, взяв участь в європейській програмі «Віа Регія - Україна - культурний шлях Ради Європи» за сприяння міжнародного фонду «Відродження».

Про це Радомишль.com повідомила прес-служба Ольги Богомолець.
Презентація історико-культурного центру «Замок Радомисль» відбулася під час форуму українських учасників проекту «Віа Регія-України - культурний шлях Ради Європи», який проходить з 20 по 23 травня в Києві, у НК «Експоцентр Україна».

Напередодні «Євро-2012» в рамках проекту триває збір інформації про культурно-історичні об'єкти в коридорі Львів-Луцьк-Рівне-Житомир-Київ. Участь у форумі є одною з необхідних умов для внесення об'єктів в туристичні каталоги і путівники.

За підсумками програми в другій половині 2011 року буде проведена експертиза історичних об'єктів, видано путівник, результати конкурсу планують використати для інформування туристів і вболівальників «Євро-2012», які прибудуть до України.

У стародавньому «Замку Радомисль» знаходиться єдина в світі колекція української домашньої ікони з 5000 експонатів, одна з кращих в Європі зала для камерної музики, зала для урочистих церемоній, ландшафтний парк, а також гостьові кімнати для туристів.

Ольга Богомолець розраховує, що замковий комплекс у Радомишлі буде офіційно внесено до каталогів і путівники для людей, які захочуть ознайомитися з історією і культурою України, а також любителів еко-туризму.

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.