radomyshl.com Радомышль
 
24 квітня 2019
-

Працівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТО

Працівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТО

20 квітня, у суботу, відзначається Всеукраїнський день довкілля (толока).

Головною метою проведення толоки є не лише весняне прибирання та наведення чистоти і порядку, а, перш за все, зміна свідомості та ставлення людей до свого будинку, двору, вулиці, мікрорайону. Саме із цього починається любов до свого міста, чи села.

Кожна людина, яка хоча б раз виходила на суботник разом зі своїми сусідами, друзями, розуміє, що доглядати потрібно не тільки за своєю власною домівкою. Доглядати потрібно і за своїм двором, своєю вулицею, своїм містом чи селом. Радомишляни теж щороку долучаються до проведення традиційної весняної толоки. Адже до Великодня кожен господар наводить лад біля своєї оселі, а жителі району щороку також прибирають і громадські місця, узбіччя, парки.

Вже стало доброю традицією у весняну пору дбати про благоустрій та порядок територій і наших населених пунктів, а також територій, що знаходяться за їх межами.

Місячник благоустрою на Радомишльщині триває із березня, прибирають, озеленюють території у багатьох населених пунктах району.

18 квітня в рамках проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» за участі керівництва райдержадміністрації, працівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, які також долучилися до даної акції, було проведено прибирання придорожніх смуг на території Кочерівської – Забілоцької сільських рад – траса Київ-Чоп.

Такі традиційні весняні толоки сприяють підтриманню загальної чистоти в районі, про яку потрібно дбати протягом усього року та підвищують рівень свідомості українців у даних питаннях.

Загалом, проведення таких заходів, окрім покращення навколишнього середовища, дасть можливість кожному із нас зробити реальний внесок у справу збереження та відновлення довкілля у рідному краї.

Працівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТОПрацівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТОПрацівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТОПрацівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТОПрацівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТОПрацівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТОПрацівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТОПрацівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТОПрацівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТОПрацівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТОПрацівники районної державної адміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». + ФОТО

Джерело: Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.