radomyshl.com Радомышль
 
16 травня 2019
-

В с.Ходори Радомишльського району відкрито пам’ятник загиблим воїнам у роки Другої світової війни 1939-1945 років

В с.Ходори Радомишльського району відкрито пам’ятник загиблим воїнам у роки Другої світової війни 1939-1945 років

7 травня 2019 року на передодні Дня примирення та Дня Перемоги у Другій світовій війні в с. Ходори Меньківського старостинського округу на кладовищі відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни 1939-1945 років .

Пам’ятник було споруджено для увічнення пам’яті загиблих воїнів, на знак поваги і великої вдячності нашим героям та вшанування подвигу п’яти загиблих воїнів – Героїв радянського Союзу, які прийняли жорстокий бій під с. Ходори у грудні 1943 року П. Турбін, А. Шаталкін, І. Федюков, Г. Голіщихін, М. Маслов., за ініціативи Радомишльської ветеранської організації,в.о. старости Меньківського старостинського округу та завдяки фінансової підтримки Радомишльської міської ради.

У церемонії відкриття пам’ятника взяли участь представники районної та міської влади, районної ветеранської організації, учнівська молодь і громадськість сіл.

До учасників заходу звернулися: в.о. старости Менськівсього старостиснького округу Василь Близнюк, міський голова Володимир Тетерський, голова районної ради Олександр Потієнко та голова районної ветеранської організацій Валерій Жлуктенко.

На завершення, присутні поклали квіти до пам’ятника та схили голови у хвилині мовчання, вклонились на знак вічної пам’яті про загиблих і померлих воїнів-земляків.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.