radomyshl.com Радомышль
 
21 травня 2019
-

Команда Радомишльського ліцею посіла почесне 2-ге місце на фестивалі Дружин юних пожежних. + ФОТО

Команда Радомишльського ліцею посіла почесне 2-ге місце на фестивалі Дружин юних пожежних. + ФОТО

13 травня 2019 року відбувся третій зональний етап ХХV Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних в м. Житомир. Радомишльський район представила команда-переможниця районного етапу – “NON STOP” Радомишльського ліцею №1 ім. Т. Г. Шевченка.

Учасники демонстрували правила безпечної поведінки музичними композиціями, показували плакати як діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, навчали молоде покоління у формі сценок. Також слід додати, що всі команди використовували багато декорацій і це ще краще дало змогу донести до глядачів свій задум.

По закінченню змагань складом журі було оцінено всі виступи команд та визначено кращих. Команда Радомишльського ліцею посіла почесне 2-ге місце.

Сподіваємося, що такі заходи позитивно впливатимуть на формування загальної суспільної думки про роботу рятувальників, а також навчать молоде покоління правилам безпечної поведінки.

Команда Радомишльського ліцею посіла почесне 2-ге місце на фестивалі Дружин юних пожежних. + ФОТОКоманда Радомишльського ліцею посіла почесне 2-ге місце на фестивалі Дружин юних пожежних. + ФОТОКоманда Радомишльського ліцею посіла почесне 2-ге місце на фестивалі Дружин юних пожежних. + ФОТОКоманда Радомишльського ліцею посіла почесне 2-ге місце на фестивалі Дружин юних пожежних. + ФОТОКоманда Радомишльського ліцею посіла почесне 2-ге місце на фестивалі Дружин юних пожежних. + ФОТОКоманда Радомишльського ліцею посіла почесне 2-ге місце на фестивалі Дружин юних пожежних. + ФОТОКоманда Радомишльського ліцею посіла почесне 2-ге місце на фестивалі Дружин юних пожежних. + ФОТОКоманда Радомишльського ліцею посіла почесне 2-ге місце на фестивалі Дружин юних пожежних. + ФОТО

Провідний інспектор Радомишльського РС лейтенант служби цивільного захисту Гончаренко Я. В.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.