radomyshl.com Радомышль
 
09 липня 2019
-

ВЛАДИСЛАВ БІЛОЦЬКИЙ - ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ! Виборчий округ № 66

ВЛАДИСЛАВ БІЛОЦЬКИЙ - ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ! Виборчий округ № 66

Мої друзі, колеги та знайомі здебільшого знають мене як веселу і життєрадісну людину. Я такий, як і багато хто з нас, - ми з іронією, гумором навчилися ставитися до багатьох заяв і дій сьогоднішніх політиків. Це як броня від лицемірства і подвійних стандартів.

А ще ми хочемо кардинальних змін і знаємо, що саме і як потрібно змінити аби Україна стала насправді вільною й успішною.

Політикою мають займатись професіонали - це істина. Але істина і в тому, що ми бачимо в Раді депутатів, які так і не стали політиками: людьми, що працюють на державу, на нас з вами. Більшість депутатів «професійно» дбають про свої власні інтереси, свій власний бізнес та своє збагачення. Розвиток нашої рідної держави та захист наших з вами інтересів їм не цікаві. Але ми уже з досвідом і точно знаємо, що разом Ми можемо змінювати світ навколо себе. Для реалізації цієї мети важніше буті не політиком, а громадянином своєї країни, якому не байдуже, що коїться навколо, який готовий вчитися, розвиватися і працювати, працювати в команді однодумців, працювати на результат - розвиток України та створювати політичну культуру.

Я, як багато хто з вас, роблю все можливе, щоб моя сім'я, мої два сини були щасливі. Я хочу, щоб мої діти росли в Україні і не стикались з усією тією несправедливістю, яку ми бачимо щоденно.

Тому наступний крок у моєму житті - це приносити користь своїй країні та її народу.

Саме тому я балотуюсь до Верховної Ради України, адже саме там приймаються закони та правила, які мають стати єдиними для всіх.

Чому я це роблю?

Я юрист, адвокат за фахом. Як правозахисник вважаю, що саме мій досвід буде корисний у процесі змін в законодавчій владі.

Чому саме 66 округ?

З Малинщини походять мої прадіди та діди, які жили, працювали, захищали та відновлювали рідну землю. Я знаю який працьовитий народ на Житомирщині, яка природа, ліси, льон, сади і домогосподарства були у бабусь і дідусів. Це батьківщина моїх предків, це місце є Джерелом і моєї сили.

Людина та її гідність — найвища цінність!

Кожен громадянин має право відчувати підтримку тих, за кого він віддав свій голос. І я знаю, якої саме підтримки потребує людина в Україні: сучасна освіта, гідні умови праці, безпечне навколишнє середовище, рівність всіх перед законом, невідворотність покарання за злочин.

Це перші й головні мої напрямки роботи після обрання народним депутатом.

Ліси — легені України!

Якщо ми продовжимо закривати очі на питання лісу, вже завтра країна ризикує втратити свої легені!

На сьогоднішній день на рівні держави не затверджено жодного нормативно-правового документа, який би чітко регламентував напрямок політики у сфері лісового господарства. Крім того, протягом останніх років в інформаційному просторі навмисно і штучно формується негативний імідж працівника будь-якої ланки лісового господарства в очах громадськості.

Так більше не можна! Надмірне податкове навантаження, постійне та стрімке скорочення робочих місць, відсутність зацікавлення держави в підтримці лісової галузі, деревообробної промисловості та розвитку її в цілому мають бути зупинені. І я знаю як це зробити.

Якісна підтримка лісової галузі та деревообробної промисловості одне із моїх пріоритетних завдань та має стати пріоритетним питанням для України в цілому.

Інвестиції в регіон — запорука його розвитку та процвітання

На сьогодні в Україні стягується понад 130 різних видів податків. А їх адміністрування не залишає шансів для розвитку та росту малого та середнього бізнесу. Я знаю як змінити це для свого регіону. Житомирська область має отримати підтримку держави та реалізувати свій бізнес та туристичний потенціал. Це можливо!

Житомирщина багата на історичні пам’ятки, зокрема Палац Корницьких, Садиба М. Миклухо-Маклая, Садиба Олизара, Палац Ганських. Це потенційний інтерес для туристів з-закордону, а це — додаткові кошти на розвиток регіону та нові робочі місця.

Я хочу і знаю як зробити регіон інвестиційно привабливим для іноземних інвесторів. Запровадження реклами регіону для відкриття бізнесу, його прозорість та легкість дозволить створити нові робочі місця та залучити додаткові кошти на розвиток.

Депутат — слуга народу, а не його кат!

З часів проголошення незалежності України роль народного депутата зводилась до лобіювання власних інтересів, бізнесу та для власного збагачення. Я хочу долучитись до створення нової політичної історії країни, де депутат — слуга народу, а не його кат! Час оновити владу. Час будувати краще майбутнє для себе та своїх дітей. Недоторканість має бути скасовано, а інститут відкликання депутата, обраного за мажоритарною системою – впроваджено.

Держава майбутнього, а не країна старої епохи.

Вплив держави на суспільство має бути зменшено. Це реально зробити, якщо скоротити кількість податків та зборів й зробити податкову систему справедливою та прозорою. Також необхідно максимально спростити й зробити доступними для народу будь-які державні послуги.

Головне - підтримувати процес децентралізації й залишати більшу частину надходжень від податків в регіоні. Тільки так ми зможемо сприяти розвитку регіону й підтримувати життя в ньому на гідному рівні.

Україна має бути країною комфортною для життя, а не країною яку хочеться покинути!

Закон один для всіх! Вище закону – правда, Вище правди – справедливість, Вище справедливості – милосердя, Вище милосердя – любов!


Білоцький Владислав


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.