radomyshl.com Радомышль
 
15 серпня 2019
-

УВАГА, ПЕТИЦІЯ! Забезпечення громадян Радомишльської ОТГ земельними ділянками під садівництво

УВАГА, ПЕТИЦІЯ! Забезпечення громадян Радомишльської територіальної громади земельними ділянками під садівництво

04 серпня 2019 року на сайт Радомишльської міської ради о 11:30:58 надійшла електрона петиція «Забезпечення Громадян Радомишльської Територіальної Громади Земельними Ділянками Під Садівництво»

Автор: Василюк Таїса Володимирівна

Шановна громадо!

Ми об'єдналися, ми стали громадою, нас стало більше. Відповідно до законодавства України нашій громаді з державної власності передані землі в комунальну власність. На нараді, яка відбулась по розгляду таких земельних ділянок та наданих пропозицій використання земельних ділянок в.о. старостами відсутні ділянки під садівництво та дачну забудову. Невже у нас всі забезпечені такими ділянками чи немає бажаючих отримати їх? Така приваблива ділянка для громадян під садівництво існує, кадастровий номер 1825085500:05:000:0523, площа 19,3578 га. Але ця ділянка в робочому проекті зазначена, як ділянка з "правом продажу оренди через аукціон". Ділянка знаходиться в мальовничому місці - поряд траса Радомишль - Малин, населений пункт с. М.Рача, проходить міська маршрутка №2, магазин, ліс, ставок. Невже ми не заслуговуємо на таку земельну ділянку - посадити сад, побудувати садовий будиночок, можливо хтось започаткує будівництво родинної садової оселі.

Що для цього потрібно - щоб депутати Радомишльської міської ради прийняли рішення на найближчій сесії та оформили належним чином відповідно до законодавства України дану ділянку. Перемовини зі старостою відбулись на користь жителів громади - староста не заперечувала такої ділянки. Перший крок зроблено. На засіданні Громадської ради це питання теж розглядалось і підтримано членами ГР одноголосно - оформити земельну ділянку під садівництво.

Чи потрібна нам така ділянка? Якщо так то прошу проголосувати за.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.