radomyshl.com Радомышль
 
22 серпня 2019
-

ПРОКУРАТУРА З'ЯСОВУЄ, ЧЕРЕЗ ЧИЮ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ РАДОМИШЛЬ ПОТЕРПАЄ ВІД СМОРОДУ

ПРОКУРАТУРА З'ЯСОВУЄ, ЧЕРЕЗ ЧИЮ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ РАДОМИШЛЬ ПОТЕРПАЄ ВІД СМОРОДУ

За фактом неприємного запаху у м. Радомишлі, Коростишівською місцевою прокуратурою актуалізовано досудове розслідування щодо ймовірного забруднення навколишнього природного середовища на території м. Радомишль

Коростишівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритого за ч.1 ст. 241 КК України, по факту забруднення атмосферного повітря шкідливими речовинами одним із підприємств міста. Про вказаний факт підіймалося питання в мережі Інтернет громадськими організаціями.

На даний час, встановлюються причини забруднення атмосферного повітря. Вживаються заходи до встановлення та допиту осіб, яким відомі будь-які обставини забруднення навколишнього природного середовища.

Залучено спеціалістів органів контролю з метою обстеження та відібрання зразків для дослідження на території підприємств, які ймовірно причетні до забруднення навколишнього природного середовища.

Для повного та об’єктивного з`ясування обставин вчинення кримінального правопорушення, Коростишівською місцевою прокуратурою обговорено стан досудового розслідування на оперативній нараді, визначено перелік проведення  першочергових  слідчих (розшукових) дій для з’ясування всіх обставин вчинення кримінального правопорушення, слідчому СВ Радомишльського ВП надано ґрунтовні письмові вказівки. 

Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва Коростишівської місцевої прокуратури.

Протидія злочинам у сфері навколишнього середовища є пріоритетом для органів прокуратури України.

Заступник керівника Коростишівської місцевої прокуратури юрист 1 класу Т.Пургін


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.