radomyshl.com Радомышль
 
28 серпня 2019
-

У Радомишлі провели профілактичне відпрацювання на території міста.

У Радомишлі провели профілактичне відпрацювання на території міста.

Поліцейськими Радомишльського відділення поліції спільно з представниками громадського формування «Радомишльська варта» та представником Радомишльської міської ради провели профілактичне відпрацювання на території міста Радомишль.

23.08.2019 року поліцейські Радомишльського відділення поліції спільно з представниками громадського формування «Радомишльська варта» та представником Радомишльської міської ради провели профілактичне відпрацювання на території міста з метою недопущення вчинення злочинів та правопорушень громадянами.

Начальник відділення під час проведення інструктажу націлив учасників відпрацювання на дотриманні прав і свобод громадян, а також на дотриманні особистої безпеки.

Під час проведення відпрацювання керівником Радомишльського відділення поліції було перевірено кризові об’єкти інфраструктури з метою налагодження комунікації під час виникнення надзвичайних ситуації. Крім того поліцейським з іншими учасниками було перевірено міський парк, заклади відпочинку молоді.

За період відпрацювання проведено ряд профілактичних бесід з громадянами, щодо недопущення вчинення адміністративних правопорушень, а також деяких притягнуто до адміністративної відповідальності.

Радомишльське відділення поліції


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.