radomyshl.com Радомышль
 
17 вересня 2019
-

Колектив Радомишльської районної філії обласного центру зайнятості зустрілися з волонтерами Корпусу Миру

У Радомишлі розпочато підготовчі роботи з ремонту вул. Лесі Українки

Колективу Радомишльської районної філії Житомирського ОЦЗ випала нагода поспілкуватися з волонтерами Корпусу Миру на чолі з координатором Іллею. Katherine Mash, Patrick Gentry, Sabrina Kohrt, Sydney laChausse, Amanda Adinolfi, J Parker Bowden, Rachel Nigh проживають у Сполучених Штатах Америки та є недавні випускники університетів різних галузей науки.

До України приїхали на 2 роки, а до Радомишля на 2 місяці та обрали напрямок роботи «Молодіжний розвиток» з метою проведення професійного та культурного обміну, допомоги нашим дітям вивчати англійську мову, долучатись до проведення різних заходів для розвитку молоді та краще ознайомитись з нашою мовою та культурою.

Директорка Олена Кучерявенко розповіла гостям про структуру, основні напрямки діяльності та завдання які стоять перед службою зайнятості, про тісну співпрацю з соціальними партнерами. Фахівець Тетяна Нестеренко поділилась досвідом роботи з молоддю, з випускниками. Начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Волинець також розповіла присутнім яким чином допомагають фахівці її установи особам які звертаються за допомогою. В свою чергу гості ділилися досвідом роботи з певними категоріями в їх на батьківщині.

Під час діалогу було визначено наступного тижня провести спільних захід з безробітними «Як розпочати власний бізнес» та в подальшому провести урок з дітьми.

Радомишльська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.