radomyshl.com Радомышль
 
19 вересня 2019
-

У РАДОМИШЛІ У МІСЬКОМУ ПАРКУ НЕПОВНОЛІТНІЙ НА СКУТЕРІ ЗБИВ ДІВЧИНКУ

У Радомишлі у міському парку неповнолітній на скутері збив дівчинку

14 вересня 2019 у міському парку неповнолітній місцевий житель, який рухався на незареєстрованому скутері по пішохідній зоні, здійснив наїзд на неповнолітню жительку м. Радомишль, після чого втік з місця пригоди. Внаслідок ДТП остання отримала тілесні ушкодження.

Завдяки оперативним діям поліцейських Радомишльського відділення поліції цього ж дня було встановлено особу, яка керувала скутером та спричинила ДТП.

Оскільки тілесні ушкодження, отримані потерпілою, за висновками лікарів Радомишльської ЦРЛ, не відносились до тілесних ушкоджень тяжкого чи середнього ступеня тяжкості, матеріали стосовно даної ДТП не вносились до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Відносно неповнолітнього керманича транспортного засобу було складено адміністративні протоколи за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна), ст. 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди), ч. 6 ст. 121 (Порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами), ч. 1,2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами) КУпАП. На даний час матеріали скеровані до Радомишльського районного суду для прийняття рішення.

З метою недопущення подібних випадків у майбутньому та запобіганні дитячого травматизму, керівництвом Радомишльського відділення поліції перед органами місцевого самоврядування ініційовано проведення наради, із залученням представників відділу освіти Радомишльської міської ради, представників комунальних підприємств міста для вирішення питання перекриття проїзних шляхів до місцевого парку. До участі у нараді також запрошено керівника Служби у справах дітей Радомишльської райдержадміністрації.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.