radomyshl.com Радомышль
 
24 вересня 2019
-

УВАГА, ПЕТИЦІЯ! Встановлення "лежачих поліцейських" у місті Радомишль.

УВАГА, ПЕТИЦІЯ! Встановлення "лежачих поліцейських" у місті Радомишль.

30 серпня 2019 року на сайт Радомишльської міської ради о 07:51:09 надійшла електрона петиція «Встановлення "лежачих поліцейських" у місті Радомишль.»

Автор: Прізвищевський Артем Анатолійович.

У зв’язку з тим, що мотоциклісти, та просто любителі швидкої їзди, влаштовують перегони на дорогах нашого міста, а саме: 

- вулиця 9-го Січня (де практично немає тротуарів)

- вулиця Велика Житомирська (на перехресті з вул.Петрівська, де знаходиться ДНЗ та багатоповерхівки),

- вулиця Русанівська до вулиці Карпенка, взагалі вважається смугою розгону для любителів двоколісної техніки. Де стартом є автостанція та ринок, а фінішем вул. Заводська (прірва). На даному проміжку дороги є багатоповерхівки, школа, транспортні зупинки, автостанція, ринок. На пішохідні переходи ніхто не звертає увагу!

- в центі міста, де велике скупчення людей, у районі (гастроном 24).

Ми вважаємо, що потрібно встановити «лежачі поліцейські» і знаки обмеження швидкості руху транспортних засобів. Встановлення "лежачих поліцейських" дасть можливість примусово знижувати швидкість руху автомобілів до швидкості 40 км/год і менше, дозволить значно підвищити безпеку дорожнього руху на аварійно-небезпечних ділянках і безпеку пішоходів: учнів школи, вихователів дитсадка, їх батьків та інших підприємств, що знаходяться в цих районах.

Відповідно до ст. 25, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 «Про благоустрій населених пунктів», пристрій примусового зниження швидкості можна застосовувати в районі розташування дитячих та навчальних закладів, зон масового відпочинку, перед нерегульованими пішохідними переходами, розташованими поза перехрестями, перед нерегульованими перехрестями при відповідному обґрунтуванні. Елементи примусового зниження швидкості можна застосовувати в місцях інтенсивного руху транспортних засобів у житлових зонах та прилеглих до дороги територіях. Згідно з законодавством також на ділянках доріг, де застосовують елементи примусового зниження швидкості, треба встановити дорожній знак 1.11 «Пагорб».

Радомишляни та всі небайдужі, будь ласка, підпишіть петицію, "Встановлення "лежачих поліцейських" у місті Радомишль."


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.