radomyshl.com Радомышль
 
02 жовтня 2019
-

Призерка Чемпіонату світу 2019 з вільної боротьби Ірина Коляденко провела відкрите тренування в Радомишлі

Призерка Чемпіонату світу 2019 з вільної боротьби Ірина Коляденко провела відкрите тренування в Радомишлі

Срібна призерка Чемпіонату світу 2019 з вільної боротьби, майстер спорту міжнародного класу Ірина Коляденко провела відкрите тренування для вихованців свого колишнього тренера, майстра спорту з вільної боротьби та самбо, заслуженого тренера України Руслана Козенка, у спортивній залі Радомишльського відділення поліції.

Змагання міжнародного рівня проходили 14-22 вересня у м. Нур-Султані Казахстану. Ірина Коляденко, представниця збірної України, стала другою у ваговій категорії до 65 кг і автоматично здобула олімпійську ліцензію на Ігри-2020 у Токіо (Японія).

З такою визначною перемогою спортсменку привітали у Радомишльському відділенні поліції Дмитро Нікурадзе та побажали нових олімпійських досягнень.

У свою чергу, Ірина Коляденко подякувала керівництву Головного управління Національної поліції в Житомирській області та Радомишльського відділення поліції за надання можливості підростаючому поколінню всебічно розвиватись, залучення дітей до занять спортом та популяризацію здорового способу життя.

Призерка Чемпіонату світу 2019 з вільної боротьби Ірина Коляденко провела відкрите тренування в РадомишліПризерка Чемпіонату світу 2019 з вільної боротьби Ірина Коляденко провела відкрите тренування в Радомишлі


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.