radomyshl.com Радомышль
 
11 листопада 2019
-

Програма, щодо забезпечення препаратами інсуліну по Радомишльській громаді діє

Програма, щодо забезпечення препаратами інсуліну по Радомишльській громаді діє

Держава не припиняла фінансування програми щодо інсуліну, однак змінила механізм надання коштів.

2017 року Уряд запровадив електронний реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії. Згідно з новим порядком відтепер закупівля препаратів інсуліну здійснюється за кошти центрального та місцевого бюджетів. Централізоване фінансування (субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам) покриває річну потребу у препаратах інсуліну, в залежності від регіону, на 40-50%, решта коштів виділяється з обласних або/та міських бюджетів. Відповідно, кінцевим розпорядником всіх коштів на інсуліни є органи місцевого самоврядування.

По Радомишльській об’єднаній територіальній громаді обсяг видатків на 2019 рік на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет становить 848 тис. грн. Станом на 01 листопада 2019 року здійснено повне або часткове відшкодування вартості препаратів інсуліну на суму 609,6 тис. грн.

Відпуск препаратів інсуліну здійснюється на підставі рецептів, виписаних лікарями КНП «Радомишльська лікарня» Радомишльської міської ради, згідно з реєстром пацієнтів, що потребують інсулінотерапії. Лікарські засоби відпускаються аптекою ТОВ «Фармавіта» за адресою: місто Радомишль, вул. Велика Житомирська,8а.

Джерело: Радомишльська міська рада


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.