radomyshl.com Радомышль
 
22 листопада 2019
-

За розбещення малолітньої доньки 52-річному жителю Радомишльського району дали 10 років в’язниці

За розбещення малолітньої доньки 52-річному жителю Радомишльського району дали 10 років в’язниці

На Житомирщині до понад 10 років позбавлення волі засуджено чоловіка за розбещення та задоволення статевої пристрасті щодо малолітньої доньки.

Про це 20 листопада повідомив пресслужба прокуратури Житомирської області.

«Прокуратурою Житомирської області здійснено публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Радомишльського району за фактом скоєння ним розбещення та задоволення статевої пристрасті щодо малолітньої доньки. Судовим слідством установлено, що так званий «батько» тривалий час глумився над малолітньою донькою, неодноразово вчиняючи розпусні дії у стані алкогольного сп’яніння. Так донька потерпала від сексуального насильства батька із чотирирічного віку, лише у вересні 2018 року злочин викрито», - йдеться у повідомленні.

Стороною обвинувачення, на підставі зібраних у ході досудового розслідування фактів, показів свідків, а також результатів проведених судових медичних експертиз доведено беззаперечну вину 52-річного чоловіка у скоєнні тяжкого злочину, - додають у прокуратурі.

«Вироком Богунського районного суду міста Житомира від 18.11.2019 особу визнано винним у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 153 та ч. 2 ст. 156 КК України (замах на вчинення злочину, не закінчений з причин, що не залежали від волі злочинця, задоволення статевої пристрасті неприродним способом та розбещення малолітньої, вчинене близьким родичем – батьком). За тяжкий злочин судом призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років і 1 місяць. Наразі вирок не набув законної сили», - інформують у пресслужбі.

Зазначається, що сім’я проживала в одному із сіл Радомишльського району.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.