radomyshl.com Радомышль
 
27 листопада 2019
-

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області організовано зустріч для суб’єктів пробації з лікарем наркологом КНК «Радомишльська лікарня»

25 листопада 2019 року в приміщенні Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області для суб’єктів пробації було організовано зустріч з лікарем наркологом та психіатром комунального некомерційного підприємства «Радомишльська лікарня» Миколою Самійликом. Останній спілкувався із засудженими на теми: «Аспекти асоціальної і агресивної поведінки» та «Згубний вплив психоактивних речовин на організм людини». В кінці зустрічі суб’єкти пробації задавали питання, які їх цікавили у піднятих темах та із задоволенням слухали відповіді лікаря. Хочеться вірити, що із донесеної інформації, кожен для себе зробить належні висновки.

Співробітницею Радомишльського РС філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області здійснено контрольну перевірку виконання адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт.

15 листопада 2019 року провідним інспектором Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Ольгою Куцько здійснено контрольну перевірку виконання адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт при Борщівському старостинському окрузі Радомишльської міської ради.

Під час перевірки перевірено ведення обліку об’єму виконаних правопорушником робіт, ставлення до праці, дотримання правил техніки безпеки. Відбуваючи громадські роботи, людина, задумується про вчинені свої протиправні дії, що дає позитивний результат та вплив на її поведінку у майбутньому.

Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області організовано зустріч для неповнолітніх суб’єктів пробації з представником Радомишльського районного центру соціальних служб для сімї , дітей та молоді. ;

12 листопада 2019 року в приміщенні Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області для суб’єктів пробації було організовано зустріч з фахівцем із соціальної роботи Радомишльського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оленою Кубрицькою, яка спілкувалася із засудженими на тему « Права людини ». /p>

Метою бесіди було поглибити та розширити знання неповнолітніх суб’єктів пробації про права людини та громадянина,ознайомити з міжнародно – правовими стандартами прав людини,сприяти вихованню правомірної поведінки.

Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області із неповнолітніми суб’єктами пробації проведено захід до Дня української писемності та мови.

08 листопада 2019 працівниками Радомишльського РС філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області разом із неповнолітніми суб’єктами пробації був написаний радіодиктант національної єдності. Акцію написання радіодиктанту було започатковано у 2000 році «Українським радіо». Відтоді всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

В Радомишльському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області волонтер проводив індивідуальні бесіди з суб’єктами пробації

04 листопада 2019 року в приміщенні Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області проводив індивідуальні бесіди з суб’єктами пробації волонтер Віктор Опанасенко на тему «Роль справжніх друзів».

Під час бесіди обговорили, якими рисами характеру наділені справжні друзі. Засуджені зробили висновки, що які б поради чи пропозиції вони не отримували б від друзів, остаточне рішення вони приймають самі, так як відповідальність за свої вчинки несуть тільки вони.

Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області організовано зустріч волонтера пробації з суб’єктами пробації

21 жовтня 2019 року в приміщенні Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області проводив індивідуальні бесіди з суб’єктами пробації волонтер пробації Роман Мозговий на тему «Шкідливі звички. Негативний вплив наркотичних, токсичних та алкогольних засобів на здоров’я та життя людини».

Суб’єктам пробації було доведено, що звичка – це форма поведінки, яка в певних умовах набуває характеру потреби. Якщо звичка робить негативний вплив на організм людини, на його життя та здоров’я, руйнує його життя – це шкідлива звичка. Багато шкідливих звичок набувають характер залежності, тобто людина знає про шкоду звички, але не може від неї позбутися через те, що вона приносить короткочасне задоволення або полегшення. Деякі шкідливі звички зберігаються, тому що людина не підозрює про свою звичку або не вважає її шкідливою. До шкідливих звичок людини, які можуть мати негативний вплив на організм людини, можна віднести: куріння, алкоголізм, наркоманію, токсикоманію.

Захід спрямований на попередження вчинення повторних злочинів, у стані наркотичного та алкогольного сп’яніння та про шкідливий вплив звичок на організм людини.

Радомишльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.