radomyshl.com Радомышль
 
26 грудня 2019
-

Трагедія на Радомишльщині: На ставку втопився рибалка, який провалився під лід

Трагедія на Радомишльщині: На ставку втопився рибалка, який провалився під лід

У Радомишльському районі загинув рибалка, який на ставку провалився під лід.

Про це грудня повідомило управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської ОДА з посиланням на райдержадміністрацію.

«Трагедія сталася 16 грудня - у ставку с. Дубовик під час вилову риби втопився мешканець с. Потіївка, 1990 року народження. Чоловік через тонку кригу провалився під лід та потонув. Відділенням 16 державної пожежно-рятувальної частини проводились аварійні роботи по вилученню тіла загиблого з води. Детальні обставини надзвичайної події наразі встановлюються»,- поінформували в райдержадміністрації.

В управлінні зазначають, що це перший трагічний випадок цьогорічного осінньо-зимового періоду, який стався на кризі водних об'єктів області.

«У зв'язку з цим, управління цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації застерігає, насамперед любителів зимової риболовлі, бути надзвичайно обачними, не ризикувати власним життям, виходячи на лід, тим більше, внаслідок потепління лід на водоймах не надійний. Безпечним вважається крига (при температурі повітря нижчою за 0ºС) для одного пішохода – завтовшки не менше 5-7 см, для групи людей - завтовшки не менше 15 см», - наголошують в управлінні.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.