radomyshl.com Радомышль
 
17 січня 2020
-

В РАДОМИШЛІ ВИДІЛЯТЬ ПІВМІЛЬЙОНА НА ПРИБИРАННЯ СНІГУ

В РАДОМИШЛІ ВИДІЛЯТЬ ПІВМІЛЬЙОНА НА ПРИБИРАННЯ СНІГУ

Попри відсутність цієї зими снігу, дбайливі чиновники по всій Україні продовжують виділяти з бюджетів місцевих рад кошти на його прибирання.

Не оминула така тенденція і Радомишль. Там теж вирішили заздалегідь підготуватися до заметілі та ожеледиці, спрямувавши на такі цілі пів мільйона гривень.

Оголошений відділом містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва Радомишльської міськради відповідний тендер щодо послуг із прибирання снігу на території міста й у населених пунктах ОТГ 10 січня виграло КП «Благоустрій міста». На це одразу відреагували прискіпливі до роботи влади та комунальників місцеві мешканці. Люди висловили незадоволення тим, що чиновники збираються «списати» бюджетні гроші на боротьбу з «міфічним» снігом. Адже, кажуть, опадів таких масштабів, на прибирання яких могла б піти така сума, цієї зими в Радомишлі не бачили.

От тільки посадовці міськради виявилися далекосяжнішими за звичайних містян. Там заздалегідь вказали, що підприємство-переможець має надати свої послуги до 31.12.2020 року. Крім цього, в умовах тендеру чітко зазначено, що кошти КП отримає тільки після виконання відповідних робіт, на підставі підписаних сторонами актів. А не в конкретні та ще й безсніжні дні, як це зробили, наприклад, чиновники у Малині.

Тепер радомишлянам залишається тільки спостерігати за погодою й сподіватися, що комунальники сумлінно виконуватимуть свою роботу з прибирання вулиць він снігу.

Джерело: polisya.today


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.